Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez gyermeknemzés esetében nem...

Ez gyermeknemzés esetében nem gond? 22 év korkülönbség

Figyelt kérdés
21 éves vagyok a párom 43,régtől együtt vagyunk és babát szeretnénk.

2013. febr. 3. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem gond. Mondjuk olyan nagyon régóta nem lehettek együtt, ha 21éves vagy:)
2013. febr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ja igen :)) 4 éve de az nagy idő ám :) most viszont elérkezett arra a pontra a kapcsolatunk amikor a témáinkat a baba dolog tölti ki,bár van gyereke előző házasságából,szeretnénk közöset.ez a kor nem nehezíti a teherbeesést?
2013. febr. 3. 22:48
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Nem nehezíti. Nem tartozik a kérdéshez, csak kíváncsiságból kérdem, hogy szüleid támogatnak a döntésben. (természetesen nem muszáj válaszolnod).
2013. febr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Neked már nagy egyébként nem oylan nagy:)

A pasiknál a kor nem számít, ha egyébként nincs semmi baja akkor simán lehet, apukám 52 volt mikor én születtem és elsőre sikerültem.

2013. febr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
2%
Ne aggódj, majd besegít a fekete szerető :D
2013. febr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Sosem értettem, hogy mit esznek a 40es pasikon a fiatalok. Aztán megláttam, hogy "A Bárka" c. sorozatból a számomra legjobb pasi 50 éves lesz! :)

A férfi mindegy hány éves gyereknemzés szempontjából.

2013. febr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Én 18 voltam mikor az akkori párom 35, de sokkal fiatalosabb volt és nagyon helyes és nem volt már gyerek gondolkozása.
2013. febr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
persze,meg lehet kérdezni :D mivel már 4 éve múlt,hogy együtt vagyunk,így a családunk tagja és a szüleim bár az elején nem támogattak,most annál inkább,mert látják,hogy harmonikusan vagyunk(már összecsiszolódtunk) :) egyébként érdekes téma ez,mert sok lány szereti az idősebb paikat,én személy szerint azért szerettem bele,mert komoly érett és felelőségteljes személyiségnek tartottam,és ő is viszont,így a barátságból több lett.Bár sokan mondták,hogy vegyem fontolóra,mert majd megöregszik és én fiatal maradok,ez mára már nem érdekel,mert rájöttem,mást nem tudnék így szeretni,s ő bizonyított nekem sokat.Elfogadtam az esetleges jövőt ami vár,de vállalom,mert benne találtam meg magamat!Minket már együtt szeret a környezetünk,már csak egy kettőnk gyümölcse hiányzik,most ezen dolgozunk :))
2013. febr. 4. 10:09
 9/11 anonim ***** válasza:

"mert majd megöregszik és én fiatal maradok,"

Ezt hogy fogod csinalni??? :D Nem fogsz te sem fiatal maradni...ugyhogy semmi gond a babaprojecttel :)

Sok sikert :)

(En 22 Parom 36,mi mar 1 eve probalkozunk... )

2013. febr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sok sikert és köszi hogy válaszoltál!
2013. febr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!