Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tünetek jelentkeztek...

Milyen tünetek jelentkeztek legkorábban nálatok, és mikor?

Figyelt kérdés

Mikor jelentkeztek először terhességi tünetek nálatok? Mensi előttiekre gondolok.

Tudtad pozi teszt előtt, hogy sikerült?


2013. márc. 6. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemvár előtt egy héttel szagérzékenység. Nemvárt előtt 1-2 nappal folyamatos szédülés, émelygés. Nemvárt napján teszteltem délután, rögtön pozi lett. Addig nem mertem még csak reménykedni sem.
2013. márc. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a tüszőrepim után kb. 2 nappal már rettenetesen érzékeny lett a mellbimbóm, semmi sem esett jól. Egy hétre rá pedig a melleim is, mintha 2 görögdinnye lett volna. Sajnos nem a látvány, csak az érzés :-)

A szagérzékenység is a nemvárt előtt pár nappal jelentkezett.

2013. márc. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam a legelső a melldagadás, fájdalom, álmatlanság volt.
2013. márc. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindkét terhességemnél ugyanazok a jelek voltak a kimaradt mensi előtt: beágyazódásos hasszurka és pattanások (ez utóbbi azért érdekes, mert ezen kívül mindig sima bőröm volt, tizenéves koromban is).


Az elsőnél biztosan tudtam, hogy teherbe estem, a másodiknál csak reméltem, de lelkileg nem éreztem olyan erősen.

2013. márc. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!