Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Na szóval egy előváladékos...

Na szóval egy előváladékos kérdés. Szerintetek lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és 2,5 éve járunk a barátommal. 2 napja együtt voltunk és volt egy kis orális, az aktus előtt. Nem emlékszem, hogy volt e a barátomnak előváladéka, de miután felhúzta a gumit, mondta,h nyaljam meg( mivel ízesített volt). Hát megnyaltam és utána megtörtént az aktus. Tudom, kicsit idétlen a kérdés, de eléggé parázós vagyok és most ez idegesít,h a nyelvemről rákerülhetett e a gumira az előváladéka...
2013. márc. 6. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2013. márc. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem leírni,h most van peteérésem...
2013. márc. 6. 11:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak úgy lehetsz terhes az előváladéktól, ha abban spermium van. Az úgy kerülhet csak az előváladékba, hogy az előző ejakuláció után ott maradt a húgycsőben. Ha az előző aktus után pisilt, akkor nincs spermium az előváladékban. Ettől függetlenül teherbe lehet esni a megszakításos módszerrel, mert a legtöbb férfi nem észleli, hogy az "igazi" orgazmus előtt van egy kisebb orgazmusa, ami bizony tele van spermiummal. Persze ez nem mindig történik meg.
2013. márc. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindig óvszerrel védekezünk, nem szoktuk a megszakításos módszert alkalmazni. Az ezt megelőző aktusunk pedig régebben volt, szóval biztos,h pisilt utána. Az aggaszt, hogy a nyelvemről rákerülhetett e az óvszerre... de a válaszodból azt látom, hogy nem.
2013. márc. 6. 11:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. márc. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat:)
2013. márc. 6. 11:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a barátodat, de sok pasi azt csinálja, hogy a dolog előtt gyorsan elintézi magát a wc-n, hogy majd a nővel tovább bírja. Sajnos van ilyen is.
2013. márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az én barátom nem ilyen. Úgyhogy remélem, hogy akkor tényleg nincs semmi gond. Gyakran túlizgulok mindent, de ez most tényleg idegesített.
2013. márc. 6. 11:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz gond, ne aggódj!

Egyik barátnőmnek mikor egy év után sem sikerült teherbe esnie mondta a dokija pl, hogy a nyál is tartalmaz olyan anyagokat, ami gátolja a spermiumok mozgását, úgyhogy felejtsék el az orális előjátékot. Szóval ha esetleg minimális előváladék rákerült a nyelvedre, és esetleg még tartalmazott is spermiumot, akkor sem kerültek a legideálisabb környezetbe, tehát annak az esélye, hogy aztán a szádból visszakerüljön a gumira, onnan eddig eljusson egy petesejtig és még meg is termékenyítse...hát gondolj be... :))))

Mondhatnám semmi esély rá! :)

2013. márc. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy ilyen kedvesen válaszoltál:) És a válaszod is megnyugtató:)
2013. márc. 6. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!