Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue compact időn túl...

Clearblue compact időn túl lett pozitív lett valakinek belőle baba?

Figyelt kérdés
nekem egy kicsit másabb a helyzetem mert nekem csak lombikkal lehet babám,de a lényeg hogy beülti után pár nappal megjött a menszeszem rendesen de a 14.napon akkor is kellet tesztelnem ami reggel első vizeletből negatívnak láttam gyorsan el is dobtam szinte ügyet sem vettetem rá mert aztán este haza értem és kiváncsiságból megnéztem és halvány pozitív lett akkor ez csak kacsa
2013. febr. 16. 01:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2013. febr. 16. 01:12
 2/11 A kérdező kommentje:
Élőben jobban látszanak megnéztem őket negatívba is de szerintem csak oda képzelem mert nagyon halványan ott is látom de aztán lehet hogy nem
2013. febr. 16. 01:14
 3/11 anonim ***** válasza:

Bár lombiknál nem tudom, de nekem is anno időn túl lett pozitív az első tesztem a fiammal! :)

Mondjuk nekem nem jött meg!

Szóval szerintem reménykedhetsz egy kicsit! Csinálj reggeliből másikat!

Szurkolok! :)

2013. febr. 16. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ott bizony két csík van! :-) halványan, de pozi! :-) remélem hamarosan az orvos is megerősíti,hogy baba van :-)
2013. febr. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia én is látok valamit és hogy egy kis reményt is adjak nekem lombikkal van két lányom és papírom van róla hogy természetes úton nem lehet babám és mégis terhes lettem de nekem a pajzsmirigy miatt elment sajnos de tudom ha hamarabb észre vettem volna akkor itt lehetne a kezemben.

Drukkolok neked. Vannak még csodák ezt mondta a dokim.

2013. febr. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Szandy89 ***** válasza:
Bizony én is látom az a 2. csíkot!!! :)
2013. febr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

az a baj hogy nem nagyon tudok benne már hinni mert olyan régen próbálkozunk. Szeretnék még egy tesztet csinálni majd de mivel szerdán csináltam ezt gondoltam hogy akkor 1 hetet várok a másikkal.Meg az az igazság hogy sok rosszat de ellenben jót is hallok erről a tesztről.A pajzsmirigyem nekem is magas de endokrinologushoz csak június 3-ra kaptam időpontot tehát hol meg van a reményem hol nincs :-( :-)

2013. febr. 16. 12:20
 8/11 anonim ***** válasza:
na?én várom hogy hamarabb csinálsz egyet:)
2013. febr. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igyekszem de hétvégén nem tudok tesztet venni sehol :-)
2013. febr. 17. 02:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?
2013. febr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!