Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segít valamit ha a gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segít valamit ha a gumi használata mellett megszakítással szeretkezunk a barátommal? Elég biztonságos ez?

Figyelt kérdés
már majdnem 2 hónapja élunk nemi életet a barátommal,elég gyakran szeretkezunk.Nagyon odafigyel mindenre,es amellett hogy a gumit is használunk meg is szakitjuk.Viszont minden menzeszem elott ketelkedek egy kicsit(most is kesik egy napot)van rá okom? ilyen modszerek mellett is becsuszhatnak hibák? elore is koszi a válaszokat :)
2010. ápr. 8. 12:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, nyugi. Az esély persze nem 0, de nagyon ritka, hogy bármi is történjen...
2010. ápr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
amikor kikapja a barátod elszítsátok és többel éritek utol
2010. ápr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
0%
ha a vége a szádba megy, és lenyeled az a legbiztonságosabb
2010. ápr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
jah
2010. ápr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Jajj az esélye nem 0! Ne vicceljél már! Gumi van a pasin és még ki is veszi mikor elmegy, semmi esélye nincsen a terhességre. Komolyan titeket ha rátok néznek is fel lehet csinálni! Csóri kérdezőnek meg egy aggodalom a nemi élete, minek kell ezt? Semmi bajod nem lesz, és ne szakítsátok meg ha gumi van rajta(azért van az óvszer)Nem is tudom a barátod így hogyan élvezi rendesen a szexet!!??
2010. ápr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
kosznom a válaszokat,megnyugodtam...csakhát nem szokott késni és most mégis,de akor nyilván más oka van...és igen általában szájba szoktuk befejezni...
2010. ápr. 8. 13:02
 7/30 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem az óvszer és a megszakítás mellé még szedhetnél gyógyszert, rakhatnál fel pesszáriumot és természetesen hüvelygyűrűt is. De azért a biztonság kedvéért minden szeretkezés után vegyél be 72 órás tablettát is. Az lesz csak a tutiság, biztosan nagyon élvezitek a szexet.
2010. ápr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
ha van gumi, nem kell megszakítani...
2010. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
sztem meg igenis, h meg kell szakitani. mert miután elmegy, elkezd lankadni, ami ahhoz vezethet, h amikor kiveszi a pasi a nemiszervét a hüvelyből, akkor lecsuszhat az óvszer, és ott a gond. jártam már igy.. nem kivánom senkinek se.
2010. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
hátti betegek vagytok, bazeg. ti ezt élvezitek? de most komolyan....szerintetek ez szex????
2010. ápr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!