Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Phatentex hüvelytabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Phatentex hüvelytabletta mennyire biztonságos? Tapasztalatokat várok! Megbízhatóság? Ki mit mond, ha ezt használom megszakítással vagy nyugodtan belémélvezhet a párom?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm terhes lett úgy, hogy használtak pharmatexet és a srác beleélvezett. Én nem bízok a spermicidekben túlságosan, mi megszakításnál használjuk. De van akinek bejön.
2010. ápr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is megszakitással használom. 28/L
2010. ápr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem doki mondta,hogy érdemes megszakítást is alkalmazni,ha nem jönne jókor a gyerek. 23N
2010. ápr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
41%

Szia!

Nekünk nem jött be, a Phatentex-szel való védekezéskor hoztuk össze a Babucinkat,aki most 12 hetes. Ha csak nem szeretnétek a közel jövőben szülők lenni akkor szerintem válasszatok más védekezési módszert, mert ez nagyon nem biztonságos. Óvszer? Fogamzásgátló tabletta?

2010. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vajon NEM termékeny napokon???Vagy akkor is jobb,ha közbe meg is szakítjuk?
2010. ápr. 13. 14:50
 6/7 anonim válasza:
én bnőm is terhes lett ettől...és egy másik forumon kb 20an irták..ha ezzel csináljátok is semmiképpen ne beléd élvezzenek...
2010. ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak peteérés környékén használom megszakítással,más időszakban pedig belém élvez a barátom.
2010. ápr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!