Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha júniusban volt egy missedem...

Ha júniusban volt egy missedem és most teherbe estem az nem túl korai? Ugye nem törvényszerű hogy ez a baba is meghal. Van rá esélyem hogy megmarad.

Figyelt kérdés
Késik 3 napja még nem teszteltem hátha megjön. Az a furcsa az egészbe hogy még használunk óvszert és mégis terhességi tüneteim vannak és késik. Ha terhes vagyok megmaradhat a babám?
2009. szept. 13. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
persze, nem törványszerű, hogy baja lesz, nem tudom hanyadik hétben volt a vetélés, de ha az első néhányban, akko rcsak a biztonság kedvéért ajánlják, hogy várj. általában nincs gond, azt is mondják, hogy vetélés után sokkal könnyebb teherbeesni, szóval tesztre fel!
2009. szept. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 edus83 ***** válasza:
100%
Persze,hogy meg marad:)!!!én április elején vetéltem el,májusban mensiztem utoljár, és elsőre terhes maradtam és minden rendben van:))!!!!!már 19hetes vagyok:))!!
2009. szept. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök a válaszotoknak. A kis mamának meg szívből gratulálok.
2009. szept. 13. 10:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nem lesz! Nekem decemberben volt missed ab-om, jan elején megjött, és jan végén már pozitívat teszteltem:) Idáig minden rendben ment, és már közeleg a szülés:)

36 hetes

2009. szept. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Dehogyis lesz baj! Ilyenekre ne is gondolj!

Szedj folsavat, multivitamint, és csak pozitív gondolkodás!

A baba csak akkor fogan meg, ha a szervezet készen áll, gondolj erre!

2009. szept. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én január 27-én pozitivat teszteltem ajd 31-én megjött elvetéltem.Szerencsére rendesen kitisztultam. Február elején hasonló félelmekkel vettem tesztet és pozitiv lett.Az orvosom is mondta ne aggódjak! 33.hétben vagyok eddig minden rendben remélem marad is.Szurkolok neked!!
2009. szept. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dehogy!

Nekem ugyanennyi idő volt a két terhesség között és nem volt semmi gond!

2009. szept. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!