Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha faros a baba akkor törvénys...

Ha faros a baba akkor törvényszerű hogy valami rendellenessége lesz? Pl:kötött csipő, nyaki rendelleneség?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű.
2010. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
??? dehogy is! Én is faros voltam és egész értelmesre sikeredtem!
2010. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A fiamis faros volt és az égvilágon semmi baja nincs. A csípőjét jobbanmegnézték, de annak sem volt baja.

Annyi volt a probléma, hogy mivel nem fordult be és nagy baba is volt, ezért császároztak. De ennyi baj legyen :-D

2010. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az en fiam is faros volgt es annyi volt hogy megcsaszarozak vele, meg a csipjere kiellet 5 hetig harnest hordania ennyi semmi baja az egvilagon nincsen!
2010. júl. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz.Ha valaki ezzel riogat, ne hidd el.Unokatesóm kisfia faros volt,nem lett sem csípő, sem nyaki problémája.Most 14 éves, osztályelső, sorra nyeri a matek és fizika versenyeket.Nagyon okos, intelligens!Az egy tévhit, hogy ettől a fekvéstől lenne valami bajuk.Az egyetlen dolog, ami ilyenkor van, és nem szokott örülni az anyuka, az a császármetszés.Ha nem forul meg, szinte 100%, hogy császár lesz a vége.De szerintem mindegy is.A lényeg, hogy a kicsi épségben kinnt legyen.Én legalábbis csak akkor fogok megnyugodni, ha már kinnt lesz.
2010. júl. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is faros babát szültem másodjára. Ráadásul természetes úton 4600 grammal. Semmi baja a lányomnak.
2010. júl. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyenről nem is hallottam! Több barátnőmnek is volt faros babája, és teljesen jól vannak, egészségesek a kicsik, semmi bajuk nem volt sem a csípővel, sem a nyakukkal.
2010. júl. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!2 hetes szültem császárral faros babát!Így a csípőről nem tudok még nyilatkozni,mert oda csak 6 hetesen kell menni!De a nyakával annyi volt,hogy volt egy kis kényszertartása az egyik oldalra,de mára már teljesen elmúlt,és tökéletes a fejformája és a nyaktartása is!Orvos többször látta és szerinte is minden oké!!!
2010. júl. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű, de én tudok mondani rossz példát is.

5 barátnőmnek született faros babája, ebből 2-nek lett problémája a farosság miatt. Az egyik babának egy kicsit ferde lett a csípője, de tornával helyrerakták 1-2 hónap alatt. A másik babának teljesen kötött lett a hátizma, de őt is helyredobták dévény-tornával.

Végül is ezek nem olyan nagy problémák, ezek abszolút javíthatóak, úgyhogy nem kell aggódni.

2010. júl. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!