Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehetséges ez? Milyen...

Hogyan lehetséges ez? Milyen problémára utalhat?

Figyelt kérdés

Szóval, a hőgörbém jó. A ciklus első felében 36,4 fok körül alakult a hőm, a ciklus második felében pedig 36,8, viszont uh-n a ciklus elejétől végig figyeltük és seholnem láttak dom tüszőt.

Ez még egy régebbi esetem. most ismét elkezdtem mérni, és ugyan úgy alakul minden, orvoshoz jövő hónapan készülök ismételten menni.

Szóval lehet hogy a hormon meg van csak mégsincs peteérés? Létezhet ilyen? Kérlek ne nevess ki nagyon kezdő vagyok.


2013. márc. 7. 07:43
 1/5 frászkarikaborsó ***** válasza:
hány naposak a ciklusaid és a ciklus hanyadik napján nézték uh-val? mert van olyan időszak amikor teljesen normális hogy nem látszi még vagy már semmi.
2013. márc. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
29-30 naposak a ciklusaim. Uh-val néztek 10.14.19.25. napokon. A mostani hőm szerint 14. napon volt feltéve ha volt.
2013. márc. 7. 10:56
 3/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nem szedtél valamilyen progeszteron tartalmú gyógyszert? Mert az meg tudja emelni a hőt.

2013. márc. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem nem szedtem semmit.
2013. márc. 7. 13:04
 5/5 Manka68 ***** válasza:

Hát akkor nincs 5letem. :-(

Mindenesetre inkább az UH-nak higgy, az biztosabb, mint a hőmérő. Esetleg egy 3-ik és 21-ik napi hormonsor is segíthet megtalálni a probléma okát. De a legjobb az lenne, ha endokrinológushoz mennél először, nem nőgyógyászhoz. Az endodoki jobban ért a hormonokhoz, és olyan vizsgálatot is kérhet, amit nődoki nem.

2013. márc. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!