Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 38. napjában...

A ciklusom 38. napjában vagyok, még mindig nem jött meg, viszonylag nagy mennyiségű folyásom van, viszont teszteltem már (a 33. napon) és az negatív. Ez vajon mitől lehet?

Figyelt kérdés
2008. jún. 8. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem tesztelj megint a reggeli vizeletböl,más tüneted van?
2008. jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Néha fáj a hasam. De ezen kívül nem sok minden.
2008. jún. 8. 19:44
 3/9 anonim ***** válasza:
milyen az a nagy mennyiségű folyás és mióta tart?
2008. jún. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a nagy mennyiségű? hát kb 3-4szerese az átlagnak. meg ma olyasmit is észrevettem, mintha kicsit ilyen túrószerű lenne :S
2008. jún. 8. 20:17
 5/9 A kérdező kommentje:
jaj azt elfelejtettem mondani, hogy pontosan nem tudom, mióta tart, egy-két hete kb.
2008. jún. 8. 20:21
 6/9 anonim ***** válasza:
a menstruáció ideje alatt teljes szárazság kell hogy legyen. ha sok ideje tart az lehet felfázás, gombásodás. stb. elvileg a peteérés elött van folyás aztán a mensi elött jó pár nappal és mensikor nincs semmi, ha terhes vagy.
2008. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid? Lehet, hogy korán teszteltél. Nekem pl mindhárom terhességemnél volt folyásom. De a túróssága kicsit aggasztó....
2008. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
eléggé változó, az utóbbi két hónapban pl. 6 nappal korábban jött meg. nagyon nem kéne terhesnek lennem...
2008. jún. 8. 21:48
 9/9 anonim ***** válasza:

JA! Én azt hittem, szeretnél babát. De még mindig azt mondom, hogy az, hogy túrós, lehet fertőzés, amitől késhet. Szerintem tesztelj ma egyet, ha negativ, akkor nődoki.

Sok sikert!! :o)

2008. jún. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!