Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek akkor is fájt a hasatok...

Nektek akkor is fájt a hasatok az "időben", mikor már terhesek voltatok? Milyen jelei vannak a legkorábban?

Figyelt kérdés

1 hete késik, viszont már kétszer arra ébredtem, hogy nagyon görcsölök, meg napközben is szokott fájdogálni, viszont még mindig nem jött meg.

Lehetséges, hogy van valami?

Nem szeretnénk még babát...


Teljesen olyan, mintha megjönne, olyan jeleket tapasztalok, aztán még mindig nem...



nektek fájt a hasatok akkor, mikor először nem jött meg? remélem érthető, hogy mit akarok kérdezni


2013. márc. 8. 08:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Szia! Igen érthető.:)

Nekem ugyanúgy fájdogált a hasam mikor a kislányomat vártam, mintha meg akarna jönni. Én is azt hittem, megjön de sehol semmi. Tesztet nem csináltál? Már kimutatná!

2013. márc. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én is görcsöltem ugyanúgy mintha megjönne.
2013. márc. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
1 hete késik, mensi szerű görcseid vannak... elég egyértelmű, hogy jó esélyeid vannak. Nem is értem, miért nem csinálsz tesztet?
2013. márc. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

mert nem merek... most is a sírás kerülget... nagyon nem jókor jönne... :(


de most elmegyek és veszek egyet.. most is megcsinálhatom, vagy csak reggel jó??? ha pozitív, azt most is kimutatja, nem??:

2013. márc. 8. 08:59
 5/22 anonim ***** válasza:
1 hetes késésnél elvileg simán kimutatja a nap bármely szakában!
2013. márc. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Most is mutatni fogja, ha várandós vagy. 1 hete késik, már akármikor elég erős lesz a csík. Lehet, hogy nem mersz tesztelni, de nem a teszttől lesz a baba. Csak időben megtudod a tényeket. Szerintem minden jobb, mint a bizonytalanság. A tényekkel lehet kezdeni valamit, a félelmekkel nemigen.
2013. márc. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Majd megírod, mi lett? Egyébként túl fiatal vagy azért nem jókor jön? Már bocsi, ha megsértelek ezzel.
2013. márc. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
22 vagyok, két hónapja sikerült elhelyezkednem egy diplomával, egy két éves határozott szerződéssel... férjén vagyok, de most nagyon nem jókor jönne... :(
2013. márc. 8. 09:09
 9/22 A kérdező kommentje:

eddig a legtöbb amit késett, az 1 hét volt. egyszer kimaradt, de akkor még nem volt szexuális életem sem.

de semmit se érzek a hasfájáson kívül, se mellfeszülés, se semmit...

2013. márc. 8. 09:11
 10/22 anonim ***** válasza:
úh igen megértem,hogy nem jókor jön. nem védekeztetek azért gyanakodsz?
2013. márc. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!