Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel 36,7 C volt a hőm,...

Reggel 36,7 C volt a hőm, teszt szerint terhes vagyok, este 36,2 a hőm ez számít valamit?

Figyelt kérdés
2 nap késés után csináltam a tesztet. Már volt egyszer egy vetélésem ezért aggódok most nagyon.

#hőmérőmódszer
2013. márc. 8. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne mérd a hődet! Csak idegesíted magad vele! Tudom nehéz megállni, de jobb ha nem ilyeneken agyalsz! Nekem is volt 2 vetélésem, de csak a pozitív hozzáállás segített semmi más!!


19hkm

2013. márc. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne mérd a hődet!


Én is mértem még egy pár napig aztán feladtam! Felesleges, ha teszt szerint terhes vagy akkor terhes vagy! Nekem is volt egy korai vetélésem, de most úgy fogom fel, hogy új remény, csoda szép és erős tesztekkel 4 nap késés után!


Fel a fejjel és csak előre!

2013. márc. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem volt 36,3 és 36,9 is 12 hetes terhesen!

ne mérd, tök stresszes!


14hkm

2013. márc. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

OFF

Kedves 14hkm! Neked az ébredési hőd volt 36,3, vagy csak simán nap közben mérted?

2013. márc. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ébredési is és napközbeni is volt, hogy ilyen alacsony volt.
2013. márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!