Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehetett tüszőrepedésem?...

Mikor lehetett tüszőrepedésem? Vagy lekéstem?

Figyelt kérdés

H- 36.5

K- 36.5 (együtt voltunk)

SZ- 36.5

CS- nem tudtam mérni (együtt voltunk)

P- 36.8 (együtt voltunk)

SZ- 36.7

V- 36.9


H- 36.9

K- 37.00 (együtt voltunk)

SZ- 37.00

CS- 37.00

P- 37.00

SZ- 37.00


2013. márc. 9. 07:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Én ebben nem tudok segíteni, mert nem mérem a hőmet, viszont a barátnőm itt vezeti az övét [link]

Több ilyen lap van, és így átláthatóbb.

2013. márc. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!! az első héten szerdán vagy csütörtökön(amikor pont nem mérted)ciklus.hu-n vagy a tervezettbaba.hu oldalon is vezetheted a hőd!!
2013. márc. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm!vezettem már.de általában nem jò helyre huzta a pét!igy nem vezettem!

Azt hittem hogy szombaton volt tüszőrepedés!

akkor jokor voltunk együtt?

2013. márc. 9. 08:30
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerda vagy csüt! És pont elkaptátok! Drukkolok! És szépen beállt vonalzóra! :D
2013. márc. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm!:-)

remélem mert clostyt szedtem...cisztát csinált:-( bal oldalamon nem tudott megrepedni...

2013. márc. 9. 08:43
 6/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
Ha van egy cisztád akkor ne reménykedj... ha több tüsző érett és nem mind tudott megrepedni akkor az ottmaradók miatt olyan hormonok termelődnek amik megakadályozzák a teherbe esést. Nekem tavaly előtt decemberben volt ilyen ciklusom pedig nem szedtem semmit, nem is lettem terhes. Akkor mondta a dokim hogy az ilyen ottmaradó tüszők nehezítő tényezők. Januárban viszont már csak egy tüsző érett, meg is repedt, aztán most meg alszik a kiságyban :)
2013. márc. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
orvosom szerint nem gond ugyis felszivódik!meg barátnőm anyuja is terhes lett...épp akkor akarták műteni cisztával mikor kiderült hogy terhes...sok helyen olvastam hogy felszivodik és sokan terhesek lettek melette mert észre se vették
2013. márc. 9. 09:48
 8/8 A kérdező kommentje:
szerdán mikor 36.5 volt (utoljára alacsony) akkor voltam uh-n ès azt mondta az orvos hogy domináns tüszőm nincs.pedig akkor mar 2 napja éreztem a hasfájást
2013. márc. 9. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!