Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire lehetséges ez?...

Mennyire lehetséges ez? Kicsit most meglepődtem.

Figyelt kérdés
2.hónapja szedek fogamzásgátlót,a mensim viszonylag előtte is rendszeres volt(28-30napos). Ma kellett volna megjönnie,de idáig semmi,a szokott mellfájdalmon kívül.Szerintetek előfordulhat,hogy teherbe estem a gyógyszer mellet?Vagy miért nem jött még meg? (nem stresszelek,beteg sem vagyok). Volt már valakinek így,hogy késett a gyógyszer mellett?
2013. márc. 9. 19:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, de elég kicsi az esélye. Vegyél egy tesztet és kiderül. Úgy sem látunk beléd, a tippelgetéssel meg nem sokra mész.
2013. márc. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat, hogy nem napra pontosan jön meg. Nálam is volt olyan, hogy 1 vagy 2 napot csúszott, de nem terhességtől. Utána megjött. Az egyik gyógyszertől konkrétan néhány hónap után egyáltalán nem volt vérzésem, így orvos írt fel másikat.

De a terhesség sem kizárt, ugyanis a fogamzásgátló sem 100 százalékosan véd.

Ha esetleg továbbra sem jön meg, érdemes egy tesztet venni, ha negatív, akkor esetleg gondolni kell arra, hogy esetleg másik gyógyszer lenne megfelelő.

2013. márc. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Utolsó,most megnyugodtam,hogy előfordulhat késés a gyógyszer mellett is.

A párom Vasárnap indul haza norvégból,majd ha hazaér csinálok is egy tesztet,ha addig sem jön meg...

2013. márc. 9. 19:20
 4/28 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos, hány hónap után ad védettséget a tabletta?
2013. márc. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

annyit mondott,hogy az első héten még ne virgonckodjuk...

de már 2.hónapja szedem...vagyis most kezdeném a 3.hónapot 14.-én.

2013. márc. 9. 19:24
 6/28 anonim ***** válasza:
Még csak 2 hónapja szeded, simán lehet rendszertelen. Nekem mikor szedtem mindig pontosan a szünet 4. napjának estéjén jött meg és volt olyan hogy egyszer csak az 5. napon. Szerintem nem vagy terhes ha rendesen szedted.
2013. márc. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
22%
Ugyanígy vagyok, mint te. Ma kellett volna megjönnie, de semmi. Rettegek, hogy terhes vagyok, pedig rendesen szedtem. Ha csak simán nagyvécéztem gyógyszer bevétele után 4 órával, már pótoltam. Már van egy lányom, az utolsó amit akarok az a terhesség. :(
2013. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

"Ha csak simán nagyvécéztem gyógyszer bevétele után 4 órával, már pótoltam. "

Mégis minek? Komolyan, ennek mi értelme?

Nyilván azért nem jön meg neked, mert több hormont vittél be, mint kellett volna.

A gyógyszer szedésekor a vérzés ugyanis azért jelentkezik, mert a hormonszint, amit 21 napig a tablettával tartasz fent, a 7 napos szünetben lecsökken. Erre reagál a szervezet a vérzéssel.

Ha minden nap 2 tabit veszel be, lassabban fog kiürülni is.

Ne legyél már bolond! Rendesen szedd, nem kell minden kakilás után még egyet bevenni!!

2013. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
1szer fordult elő, nem ebben a hónapban, nem késett tőle. Aki tudja milyen rettegni a terhességtől, az megérti.
2013. márc. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

9: Ha rettegsz a terhességtől, akkor használj több védekező módszert egyszerre. De semmiképpen ne használd helytelenül azt az egyet, amit már használsz.

Amúgy miért rettegsz tőle, és ha rettegsz, akarsz-e még gyereket, mert ha nem, akkor miért nem kötteted el magad vagy a szeretődet?

2013. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!