Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire lehetséges ez?...

Mennyire lehetséges ez? Kicsit most meglepődtem.

Figyelt kérdés
2.hónapja szedek fogamzásgátlót,a mensim viszonylag előtte is rendszeres volt(28-30napos). Ma kellett volna megjönnie,de idáig semmi,a szokott mellfájdalmon kívül.Szerintetek előfordulhat,hogy teherbe estem a gyógyszer mellet?Vagy miért nem jött még meg? (nem stresszelek,beteg sem vagyok). Volt már valakinek így,hogy késett a gyógyszer mellett?
2013. márc. 9. 19:11
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Mindenki felett ingázik a gyűrű, csak általában a nők felett kileng, a férfiak felett köröz. Vagy fordítva. Ezt arra szokták használni, hogy megjósolják, hogy mi lesz a baba neme, ha már terhes a nő, a has felett ingáznak.
2013. márc. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
erről hallottam én is,viszont ezt is halottam,hogy a tenyérbe tartva kérdéseket kell feltenni és az igennél és a nemnél és máshogy mozog...
2013. márc. 9. 20:59
 23/28 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt 2013.02.23.-án csináltam párom kérésére azzal a mondattal,hogy ez úgy is itt van fölöslegbe...

De én ezen is mintha látnék valami kis 2.ik csíkot.

Na nem is várok...Hétfőn veszek egy tesztet.nem birok várni vérvételig.

2013. márc. 9. 21:02
 24/28 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezen az égvilágon semmi nincs. De a terhességi teszteknek van egy szabályos lelolvasási ideje, ami néhány perc, és nem egy hét, vagy több. Még ha lenne is rajta valami, akkor sem lenne reális, mert bőven időn túli. Ne parázz ennyire, mert attól is késhet a vérzésed. A teherbe eséstől való rettegés, ugyanúgy megtréfálhatja a testedet, mint a gyerek utáni vágytól való képzelgés...

A hormonális fogamzásgátlók 1 hét alatt állítják be a védelemhez szükséges hormonszintet, ezért javasolt az orvos is "hancúrozás mentes" napokat az első adag első hetére. Ha rendesen szedted, se hasmenés, se hányás nem volt, nem szedtél antibiotikumot, akkor szinte kizárt, hogy terhes légy.

2013. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
háh, én látom a 2. csíkot...nekem pont ilyen volt a lányomnál az első medi-lab tesztem, most 20 hónapos a drága, és úgy néz ki érkezik a kistesó, akinél szintén ilyen volt az első tesztem(persze azóta már szép egyforma a két csík9..
2013. márc. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, én is látom a második csíkot... Megírnád, mi lett? Én is hasonló cipőben járok.
2013. márc. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én semmiféle 2. csíkot nem látok. De nem is most csináltad ezt.
2013. márc. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

a tesztet nem most csináltam,viszont a tesztről a képet sem és az a láthatatlan 2.csík bőven időn belül jött ki,mert mikor belemártottam kb 5percre rá ott volt és 5 max 10percet írt h benne kell tartani.tehát a képet nem most csináltam róla,hanem még akkor.

De egyébként ma megjött,tehát aggodalomra nincs ok :) azért köszönöm a válaszokat

2013. márc. 11. 21:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!