Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okozhat maszturbálás is...

Okozhat maszturbálás is spontán peteérést?

Figyelt kérdés

Tiszta ideg lettem ma reggel! Leesett a hőm. Megnéztem a nyákom is, az meg tojásfehérjés. A 10.cn-on vagyok. Azért masztiztam tegnap este mert mostanában nem találkozunk a párommal. Ezt a hónapot elbuktuk!


Az én hibám?????



[link]



2013. márc. 10. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Anyám.....
2013. márc. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még nem lehet tudni, hogy megvolt-e a peteérésed, de amúgy okozhat spontán peteérést az orgazmus.
2013. márc. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"Anyám....."


Ezt hogy értetted???

2013. márc. 10. 09:08
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha megnézitek az előző ciklusom meg hosszabb volt mint szokott (29 nap helyett 37). Ez kész káosz!
2013. márc. 10. 09:10
 5/10 A kérdező kommentje:
Elírtam! Ez a 9. cn.
2013. márc. 10. 09:38
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
jesszus, nyugi már:D simán lehet még pé., hagyd azt a táblázatot, legyetek együtt maikor csak tudtok, és ha neked máshogy is jól esik, csináld! NEM ezen fog múlni, hidd el!!
2013. márc. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy nem fogunk találkozni, majd csak jövőhét végén. Akkor kellett volna hogy legyen a peteérésem.
2013. márc. 10. 10:19
 8/10 anonim ***** válasza:
lehet lesz is:) ne túráztasd magad:)
2013. márc. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jó rendben, megnyugszok. Csak borzasztó mérges vagyok a foggátlóra is, mért szétcseszte az elötte szabályos ciklusaimat...
2013. márc. 10. 10:31
 10/10 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
Figyi a spontán peteérésnek nagyobb a kultusza mint az igazságtartalma. A peteérés egy hosszú, több napos folyamat ami nem történik meg egy orgazmus hatására. Ha esetleg már amúgy is tüszőrepedésed lenne akkor elképzelhető hogy 1-2 napot előrébb hozhatja de azért csodák nincsenek, a nulla szinten érett petesejtből soha nem lesz egy orgazmus hatására teljesen érett. Ha csak jövő hétvégére várod az ovut akkor kizárt hogy hirtelen megérett egy petesejted. Ha meg mégis peteérésed volt akkor sem ennek a hatására, mert akkor már jóval korábban elkezdődött a folyamat, de akkor meg ugye orgazmus nélkül is elbuktátok volna. Szóval nyugi.
2013. márc. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!