Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai spontán vetélés után...

Korai spontán vetélés után mikorra áll várhatóan helyre a menses? Már meg kellett volna jönnie, de semmi.

Figyelt kérdés
Jan.4.-én volt pozitív a tesztem, 11.-én kezdtem el vérezni 10 nap után a doki megállapította; ha volt is valami, akkor az kiürült. Azt is mondta, h. olyan korai volt még, h. nem kell 'próbálkozós szünetet' tartanunk. Csináltam már terhességi tesztet is, de az negatív lett.
2013. febr. 10. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Velem nagyjából ugyanez történt, csak ebben a hónapban, szóval nekem most kezdődik az új ciklus.

Az orvosom azt mondta, hogy minden ugyanúgy kellene, hogy menjen, szóval a vérzés első napjától kell számolni a 28 napot.

Így tényleg meg kellett volna jöjjön Neked.

Lehet kicsit megterhelő volt lelkileg az előző hónap, vagy sokat idegeskedtél és emiatt késik pár napot.

Másik verzió, hogy a vetélés után lassabban regenerálódik a méhnyálkahártya, mint egy sima menses után.

2013. febr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod és sajnálom, hogy nálad is így alakult! Türelmesen várok még... és ha a jövőhéten sem jön meg, akkor elmegyek dokihoz.
2013. febr. 10. 13:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Sajnálom lányok:-(

Velem augusztusban történt ugyanez. Nekem a negatív teszt után még bő másfél hét volt mire megjött. Azt kellett a következő mensi első napjának venni, és ahhoz képest valóban 32 napra jött meg a következő (inkább rövidebbek a ciklusaim).

De azt mondta az orvosom, ha nem megterhelő lelkileg akkor próbálkozzunk tovább, mert sokszor van hogy a következő hónapban ismét terhes marad valaki. Velünk sajnos nem így történt, azóta is várunk . De hátha.

2013. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!