Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhesség 9 hetében járok....

A terhesség 9 hetében járok. Hétvégén lessz egy nagyobb családi összejövetel. Szerintetek be lehet már jelentenni a terhességet, vagy várjunk még?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 07:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!! Az egyik ismerősömék 7 hetesen interneten üzenőfalon tudatták mindenkivel a babavárást, nagyon aranyos, egészséges kislányuk született, ennyit a babonáról. Én nem bírnám már magamban tartani...
2009. szept. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én sem voltam az azonnal szétkürtölés híve, de a másodiknál úgy voltam baj nemcsak az első 12 hétben lehet, amúgy meg miért lenne, szóval a ha most van alkalom, most jelentsétek be, nem hiszem, hogy tartani kell a régi babonát!
2009. szept. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem a babonák miat agódom ,a nőgyógyászom mondta hogy még ne éljem bele magam .
2009. szept. 14. 07:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi 9 hetesen mondtuk el anyukáméknak meg a párom családjának (szintén családi banzáj)

Miért mondta a nődokid, hogy ne éld bele magad?

2009. szept. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is azt mondta a dokim, hogy ne éljem bele magam, nem adott képet sem, azt mondta 12 hét előtt nem szokás.

Én is csak most kezdem beleélni magam, hogy lesz egy pici fiunk. Olyan sok rossz példát hallottam, hogy mi a szülőknek is csak 12 hét után mondtuk el. Mi úgy voltunk vele, hogy ezen ne múljon...

De ha te nem így érzed az a te szíved választása, nem lebeszélni akarlak, de én sokkal rosszabbul viseltem volna, ha valami történik és mindenkinek meg kell tudnia azt is. Ezért nem mondtuk el.

18 hetesek

2009. szept. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi csak a legszűkebb családnak mondtuk el.

Ma már úgy vagyok vele,hogy legközelebb sem mondjuk el több embernek,mert 9 hetesen baj lett.

Képet én sem kaptam,majd 12 hetes kor után,ezt mondta a doki.

Már akkor biztosabb minden,de ahogy te érzed!

Más már 5 hetesen világgá kürtölte,van aki csak 12 hetes kor után!

Szép és boldog babavárást!

2009. szept. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én várnék még, a 12. hét után mondanám csak.

DE: ha nemrég voltál dokinál, ahol nyilván volt szívhang, és aorának megfelelő a mérete, akkor mondd. Nyilván csak akkor, ha tényleg 1-2 napja voltál dokinál!

Mert nálam pl sajnos a 10. héten derült ki, hogy nem fejlődik... :(

De mi egyébként is úgy terveztük, hogy a 12. hét után mondjuk csak el...

2009. szept. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudtam magamban tartani,de ha akartam volna sem ment volna,a 3. hét óta folyamatosan hányok.most vagyok 14.hetes.ez nem csak babona,a 12.hét körül veszi át a sárgatest munkáját a méhlepény,és ez nem mindig megy zökkenőmentesen sajnos.ezért az első 12 hét a legkritikusabb a bébire nézve.gratulálok,kellemes babavárást
2009. szept. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!