Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha késöbb volt a pé mint...

Ha késöbb volt a pé mint ahogy a nagy könyvben meg van irva mikor mutatja meg magát a pocaklako ha ott van? 9 nap késésnél járok és a 7. napon még sajna - a teszt

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ez sok mindentől függ. Attól pl., hogy mit jelent az, hogy később? Hány nappal? Pé után 12-14, amikor már talán kimutatja, de ez sem szentírás, vannak, akiknek nagy sokára mutatta csak ki. Az sem mindegy, milyen érzékenységű tesztet használtál. Lehet, hogy nem volt elég érzékeny. Minden esetre várj még egy hetet, akkor mindneképpen menj dokihoz a teszt eredményétől függetlenül.
2009. szept. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés. Nekem is ma van a 9.nap késés és tegnap negatív lett a teszt. ??? Az elmúlt 7 hónapban nem késett egyszer sem nekem (előtte sajnos vetélésem meg műtétem volt).
2009. szept. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindenképp megyek dokihoz de legalább két hét késést megvárok!Csak nehéz ez a bizonytalanság:((
2009. szept. 14. 09:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem sose volt ciklus közepi pém így mikor nem jött meg időben akkor hiába is csináltam még tesztet.

Az első terhességemmel is ez volt, meg most a másodikkal is, kivártam az elmaradt mensitől még 1 hetet és akkor már pozi lett.

Most a kislányommal még az elmaradást követő 10.napon se látszott UH-n semmi! csak vastag nyálkahártya.

Még 10 napot ráhúztunk, mire petezsák látszott.

34 hetes km

2009. szept. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
elöször is gratula a kis pocaklakohoz!Remélem nállam is csak valami ilyesmi van a dologban mert már nagyon szeretnénk egy kistestvért a kislányomnak,még reménykedek!
2009. szept. 14. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!