Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék? 5 napja érzem...

Terhes lennék? 5 napja érzem a melleimet, hogy feszülnek (kicsit). Nem várt csüt-péntek. Hétvégn fáradékony voltam és esténként ég a gyomrom

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Ilyen tünetek néha nekem is szoktak lenni, de nem baba miatt. A fáradékonyság normális hiszen front volt, és van, a cicifájás is természetes menzi előtt. Ezekből nem lehet megmondani. Csak ha már késik, akkor lesz jelentőségük ezeknek a tüneteknek, addig 50-50%-ot jelentenek.

Ha késik az az első biztos jel.

2009. szept. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is péntekre van a menses esedékesség, de nekem kb. 1 hete nagyon fájnak a melleim, feszülnek, úgy érzem leszakadnak és néha mensis fájdalmaim vannak, de enyhék. A hőm ma is 37,1 volt. Tegnap este hányás, ma reggel hányinger, de nem vészes. A gyomrom nagyon ég nekem is.
2009. szept. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szombatra nem várom, de a melleim mindjárt leszakadnak és mindjárt megjön érzésem van. A gyomrom legjobban reggel ég de nagyon. Hát lehet benne valami, ha ilyen sokan megérezzük. :-) Drukk mindenkinek!
2009. szept. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, nem akarok senkit elkeseríteni, de amikor ráálltunk a babadologra a párommal, minden hónapban produkáltam valami terhestünetet, még a hányinger is megjelent párszor, pedig nem voltam terhes. Most viszont már nem számítottam rá egyáltalán, semmi, de semmi tünetem nem volt a menstruáció kimaradásán kívül. ÉS állapotot vagyok.

Azon vihogtunk, hogy sokkal "terhesebbnek" éreztem magam, mint most.

2009. szept. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10:42-es válaszoló vagyok. Igen, biztos lehet tünetek produkálni sajnos, ebben igazad van. Nekem nem tervezett baba lesz, ha lesz, úgyhogy én nem hiszem, hogy bármit is csak beképzelek.
2009. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Abban teljesen igazad van, hogy úgymond "produkálatom" is a tüneteket, de majd meglátjuk.
2009. szept. 14. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!