Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ideális időpont a teherbeesésre?

Ideális időpont a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Valahogyan én úgy érzem, hogy még azért nem estem teherbe, mert nincs itt az "ideje"...lehet, hogy leszóltok érte, vagy nem értetek egyet, de így érzem...nagyon sokszor elkeseredek, mert erősebb lesz az anyai ösztön, de aztán megnyugtat az élet, mert rájövök, hogy tényleg ezt még nem intéztem el, még ez is hátravan...és vannak még feladataim, amiket meg kell csinálnom, hogy aztán nyugaodtan babázhassak...Érzet valaki hasonlóképpen?31 /N
2013. márc. 10. 20:25
 1/1 anonim válasza:
Én ugyan így érzek,és korban is annyi vagyok pont mint te.Nekem még 20 évesen lett volna,de tudtam,hogy nem szabad megtartanom.Szeretnék neki mindent biztosítani,és megadni.Már kinőttem a bulizós időszakom,de még így sem érzem azt,hogy nekem kéne.Engem is elkap néha az érzés,hogy jó lenne,főleg mikor látom hogy a volt osztálytársaim,barátnőim sorra szülnek.De ez nem jelenti azt,hogy feltétlen be kell állni a sorba szerintem.
2013. márc. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!