Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már 2. napja van hányingere...

Ha már 2. napja van hányingerem, akkor már a tesztnek is ki kellene mutatnia a terhességet?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 10:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nem szeretem az olyan kérdéseket, amiknek a végén nem derül ki, hogy mi is volt igazából a válasz, úgyhogy gondoltam írok: nem teszteltem, mert elmúlt a hányinger. Mellfájdalom, haspuffadás van, de az mindig van mensi előtt is, a fejem is fáj, de ugyanez elmondható és aluszékony is vagyok, de túl vagyok egy hetes éjszakázáson, úgyhogy az is magyarázható.

Ha esetleg jön valami tünet megint, vagy egy héten belül nem jön meg (kb 1 héttel előbb szoktak elkezdődni nálam a mensi előjelei) akkor tesztelek, és ígérem bármi elsz az eredmény megírom nektek!

2013. márc. 12. 12:46
 12/13 anonim ***** válasza:
azért szurkolunk neked!!
2013. márc. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Baba nincs, de 43 napra megjött szombaton, szóval legalább nem kellett 50 napot várnom. Karácsonyra hozunk össze egy gyereket, úgy döntöttünk :)
2013. márc. 19. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!