Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon rosszul viselem a...

Nagyon rosszul viselem a terhességet. Minden kijön belőlem és enni is szinte egész nap egy szelet kenyeret eszem. Mit tegyek, hogy legalább az éhségtől ne legyen hányingerem?

Figyelt kérdés
9 hetes vagyok.a MagneB6 tablettát kellene szednem,de mivel semmi nem marad meg bennem így ez se.Nem lesz a kicsinek baja,ha vitamin nem jut a szervezetembe?Holnap megyek dokihoz,de tudni akarom,hogy volt már-e így valaki és írt fel neki a doki valamit a hányás ellen?
2008. aug. 3. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is most töltöm a kilencedik hetet, és naponta négyszer-hatszor hányok, nem beszélve a folyamatos hányingerről, ami ébredéstől elalvásig végigkísér. Enni én is alig tudok. A doki nem is engedi, hogy bármit is szedjek, még vitamint sem, csak folsavat. Egyetlen módszer sem vált be nekem, amit ilyenkor szoktak ajánlani. Ezért csak várom, türelmesen, hogy majd pár hét múlva enyhülni fog, és örülhetek majd végre a babának.

Egyébként a baba nem szenved hiányt semmiben, nyugodt lehetsz, mert amire szüksége van, azt elveszi a te testedből. Ez a természet rendje: ő az első.

9 hetes kismama

2008. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. A babának nem lesz baja, ő elveszi a szervezetedből azt, ami kell neki. Te próbálj meg a folyadékot pótolni, hogy ki ne száradj ebben a nagy melegben. Próbáld meg a hideg kakaót vagy esetleg rágcsálj el felkelés előtt néhány szem kekszet. Egy kis hideg gyümölcs is sokat segít, ráadásul vitamint is viszel a szervezetedbe. Ha egy kicsit jobban vagy és megmarad bennem, vegyél be terhesvitamint. Én is sokat hánytam az elején, sőt még a mai napig is előfordul. De hála Istennek a kisbabám szépen fejlődik. Mielőbbi jobbulást kívánok! Üdv 24 hetes kismama
2008. aug. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna a kérdést!

Én az első néhány hetet alig bírtam. Folyamatos puppadás, pedig alig ettem valamit, mert nekem is mindig hányingerem volt. Sokszor hánytam is. szinte undorodtam az ennivalótól. Azt hittem ezek a dolgok már elmúltak, most 16. hetes a kis pocaklakó.

Erre tessék: Két napig megint olyan rosszul voltam, minden kijött belőlem, még a fejem is szörnyen fájt.

Mindez azért furcsa nekem, mert már van egy kislányom, de vele néhány émelygésen kívűl semmi gondom nem volt.

Visszatérve a kérdésedre:

Semmi baja nem lesz a babának!!! Ő szépen fejlődik, jó helyen van.

Sokmindent ki lehet próbálni. Nekem a gyümölcsök voltak napokig, amiket megbírtam enni.

őszibarack, dinnye, alma, párolt zöldségek.

Amennyit tudsz, annyit igyál, mégha csak kortyonként is.

ettem néha főtt burgonyát is (valami tápláló is legyen). A sós levét is megittam. Az kimondottan jól esett.

Remélem segítettem valamit!

Amikor már nagyon eleged van, gondolj arra, hogy sokan végigszenvednék ezt a 9 hónapot helyetted, csak babájuk lehetne....

Gratulálok neked és élvezd a várandóság minden percét!


Jaaaa!!!! és amikor először érezni fogod a mocorgását... Az csúcs lesz , meglátod!

2008. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
HÚ,köszönöm a válaszokat.Hát igen nem sok folyadékod viszek be,mert még attól is hányingerem vam.Kipróbáltam a HohesC-t is ami csak egy napig volt jó,nem bírtam tőle büfögni.Most szénsavas üdítőt iszok amitől büfentek,de ez se hű de nagyon jó.A gyümölcsről annyit,hogy a szölő jöhet bármilyen mennyiségben,csak sajna az is kijön.
2008. aug. 3. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:

én is ugyanebben a cipőben jártam a 6.héttől egészen a 18.hétig. Nekem voltak dolgok, amik bejöttek. Próbáld meg a gyömbért. Főzz egy adag teát, és vágjál bele 1-2kis vékony karika gyömbért. Nagyon jó. Elmúlik tőle a rosszulléted. Vagy ihatsz Canada Dryt is, az szénsavas is. Ehetsz gyömbéres kekszet,(bár ezt én nem próbáltam) vagy ami még jó, hogy mielött reggel felkelsz, megiszol egy nagy pohár jó szénsavas kólát. ( megjegyzem, a legjobb a Coca-Cola) az szénsavasabb. Amúgy egyél meg mindent, amit kívánsz, még ha ki is jön belőled. Én állandóan hamburgert ettem, igaz 15perc és kint volt, de jól esett...és valaminek sikerült is felszívódnia. :D Vagy pl. krémes...anyukám sütött nekem, mert megvoltam veszve érte...megettem 2-t és 10perc múlva a wcben landolt. Amúgy minden reggelemet a wc-n töltöttem, és egész nap alig jöttem ki onnan...

jajj, és még valami..jó hideg ásványvíz, extra buborékkal. (Nagyon tuti) :D

33hetes kismama

és még valami!!A BABÁDNAK NEM LESZ SEMMI BAJA SEM!!:D

2008. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Syasztok en 8 hetes kismama vagyok es hal isten mindenre meg kaptam a valaszt amire kivancsi voltam....a kerdezonek is csak annyit tudok mondani hogy en is ebben a helyzetben vagyok ..es leg szivesebben ki futnek a vilagbol amikor ra gorcsolok a toaletre..sokat olvasom azt is hogy sokszor egyunk keveset en meg is tennem de sajnos meg az sem megy az is ki jon.
2011. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!