Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha clostit szedtem akkor,...

Ha clostit szedtem akkor, biztos hogy meg fog jönni? Persze kivéve ha állapotos vagyok, de úgy értem hogy ha nem sikerül gye kell lennie menstruációmnak?

Figyelt kérdés

Hormonjaim jók,peteérési zavarom van arra kaptam a clostit !régen nagyon rendszertelen volt fogamzásgátlót írtak ki !ahogy abbahagytam normálisan megjött !

mióta az első adag clostit beszedtem 2-3 napot ugrált a ciklusom,de most meg már 5 napot késik!

Menzesz előtt és utána egy két nappal olyan érzés volt mintha meg akarna jönni,meg feszülő érzés,de ez is elmúlt!

korai lenne még a dokimat felkersni?


2009. szept. 14. 13:00
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsánat lírtam már 6 napja késik
2009. szept. 14. 13:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! 6 nap késés után én tesztelnék:) én már régebben is szedtem a Clostit, és most is kapom stimunak,mert inszeminációm lesz. de nekem mindig megjött rendesen, tehát én inkább pocaklakóban gyanakszom nálad:)nagyon drukkolok:)
2009. szept. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy nem jött meg, és baba sem volt. Nem használt, nem volt peteérés. Ilyen is van sajnos. De tesztelj reggel, már kimutatja!
2009. szept. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

neked csinált rendesen petét ,reggel teszteltem de sajna nem első vizeletből és az nem az lett amit szerettem volna:(

várok még és majd tesztelek megint és doki lesz belőle így is úgy is!

köszönöm hogy megosztottátok velem a tapasztalataitokat!

2009. szept. 14. 14:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok most mint te. Clostit szedek, volt peteérésem is és most késik már 5 napja. A terhességi teszt eddig negatív, viszont holnap megyek vérvételre. Remélem, hogy az már kimutatja, vagy ha nem vagyok az, akkor meg kiderülhetne már, hogy akkor miért késik.
2009. szept. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor szerinted jelentkezzek be én is a dokihoz?

pfffff fogalmam nincs mit csináljak:S

várni kéne még csak piszok nehéz:(

2009. szept. 14. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!