Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pénteken lett vége a...

Ha pénteken lett vége a menstruációmnak és szombaton és vasárnap is bennem ment el a barátom akkor mekkora az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés

Vegyek eseményutánit?

L/18


2010. márc. 28. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
16%

terhes vagy.



nem mellesleg hülye is.

2010. márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Védekezés nélkül komoly esélyei vannak a teherbeesésnek! Peteérés környékén egészséges fiatal lányban közel 50% az esély, így kb, 30% ... erre nem alapoznék a helyedben. Felelőtlen és gyerekes vagy, hogy utólag nézel ennek utána. A szex eszméletlen jó dolog, de most egy másik ember életével szórakozol és még azt várod, hogy mások bíztassanak, hogy nem gond. De az! Nőjj fel és közben tanulj sokat, mert ha ilyen maradsz, inkább ne szaporodj!
2010. márc. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van rá esély, hogy terhes vagy, bár kicsi, de valóban védekezz legközelebb. Általában a jó időben történő szeretkezéseknek (ha mindkét fél egészséges), kb. 30%-a sikeres. A menstruációt követően kisebb az esélye, de gondolj bele, hogy kb. egy héttel vagy a ciklusod kezdete után, ha van egy korai (pl. 10. napon történő) peteérésed, akkor a spermiumok simán megtermékenyíthetik, hiszen addig vígan életképesek maradnak odabent.

Biztosabb az eseményutáni, de ez nem jó huzamos ideig, úgyhogy ha azt kérsz, írass fel egy fogamzásgátlót is.

2010. márc. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!Nem vagyunk egyformák, de én 5 éve védekezek így, és nem lettem terhes.Persze nálunk nem lenne gond a baba,ha jönne se.Az első 2-3 évben gond lett volna, felelőtlen voltam, de nem jött a baba, szerencsére.

Hát szerintem ne vegyél eseményutánit, nagyon felbolygatja a hormonjaidat, ciklusodat.Kicsi az esély nagyon a teherbeesésre.Sok szerencsét!

2010. márc. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a ciklusom 9. napján estem teherbe, szóval elég nagy az esély a babára. Bár én már férjnél vagyok és vártuk is a babát. 14 hkm
2010. márc. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kizárt hogy terhes lennél.Ha pénteken múlt el és sz-v sexeltetek védekezés nélkül akkor esély sincs rá!!!!!

Üdv.egy ápolónő

2010. ápr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!