Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan teszt injekcio, ami...

Van olyan teszt injekcio, ami elöhozhatja a mensid de amitöl nem megy el a baba még a beágyazodas elött sem?

Figyelt kérdés
vagy ezek a hormomtatralmú injekciok megakadályozhatják a baba beágyzódását?:(((
2009. szept. 14. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Most ezt marhára nem értem. Menstruálni akarsz, de azt akarod, hogy ágyazódjon be a baba? Mit értessz az alatt, hogy "teszt injekció"? Mit szeretnél igazán?
2009. szept. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kaptam olyan injekciot ami előhozza a mensit, mert késik, de az u.hang nem mutat terhességet:(Az injekcio előtt volt peteérésem és együtt voltam a párommal, de a doki ajanlotta az injekciót.Ha elment volna tőle a "baba", már véreztem volna, ugye?Lehet buta kérdés csak már olyan izgatott vagyok, hallok mindenfélét:(habár a doki szerint nem árthatna:/
2009. szept. 14. 13:30
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha terhes vagy, nem menstruálsz, ez igy működik, ne akard megváltoztatni.
2009. szept. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értsd már meg hogy nem megváltoztatni akarom!Ha nem tudsz hasznos valaszt adni,és ha nem érted miről van szó,inkább kimelj meg!!Köszi
2009. szept. 14. 13:33
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de én sem igazán értem, ahogy az előttem szólóak sem... :S

Késés lehet terhesség miatt, de akkor nem szoktak olyan injekciót adni, amitől megjön.

Ha nem mutatott ki teszt terhességet, kaptál injekciót hogy megjöjjön, akkor meg nem lehetsz terhes.

Tényleg elég furán van megfogalmazva a kérdésed... terhes szeretnél lenni, csak most valamilyen kezelésben részesül? Milyen injekciót kaptál?

2009. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor elölről.

1. Késik a menstruációd.

2. elmentél orvoshoz, azt mondta nem lát terhességet, adott egy injekciót.

3. Azt írod, az injekció előtt volt peteérésed.


Akkor hogy késett? A menstruáció az ovuláció után 2 héttel van. Ha volt ovuáció, akkor miért adott volna az orvos injekciót? Miért nem várta meg a 2 hetet?

Hidd el, hogy nem értjük amit írsz.

2009. szept. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szoval:3hete késik,csinaltam tesztet ami negativ lett.

Nem rendszeres a ciklusom, tehat nem pont az 2hettel az ovulacio utan szokott megjönni.

Kedden eszrevettem olyan jelet, hogy peteérésem van, csütörtökön voltam együtt a párommal.

Pénteken elmentem dokihoz hatha megtudok tőle valamit, erre ezt e teszt injekciot ajanlotta.U.hang nem mutatott semmit.De lehet csütörtökön fogant meg a baba.Ennek ellenére beadta az injekciót, mert állítolag nem árthat.

2 heten belül elöhozza mensid, ha nem estem teherbe.

Arra vagyok kivancsi, hogy ha ntán mégis az injekció megakádolyná a beagyzodast, már véreztem volna az injekcio beadasa után??Meddig tart a beágyzódás?

MÁR ÉRTHETŐ:)

2009. szept. 14. 14:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ez egy teszt injekció, akkor ne mindket kérdezz, hanem az orvost, Ő tud többet mondani róla
2009. szept. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát, ilyen injekcióról még nem hallottam... Megkérdeztem több ismerősömet, ők sem. Az jobb orvosokra viszont nem jellemző, hogy úgy beadnának injekciót, hogy nem bizonyosodtak meg arról, hogy nincs terhesség. Egyébként pedig vannak olyan gyógyszerek, amiket ha elkezdesz szedni, pár nap múlva meghozzák a menstruációt, nem kell két hetet várni!
2009. szept. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is érdekesnek tartom, hogy egy tesztelés alatt álló gyógyszert éppen egy lehet hogy terhes nőn próbálnak ki. Én biztos nem engedtem volna.
2009. szept. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!