Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14-én lesz 6. hete, hogy...

14-én lesz 6. hete, hogy abortusz után még nem jött meg. Normális ez? A műtét utáni 3. héten voltam az orvosnál kontroll-on, ott azt mondták, hogy minden rendben van. Az 5. héten együtt voltunk a párommal, védekeztünk is óvszerrel+ megszakítással is.

Figyelt kérdés
A héten csütörtökön lesz a 6. hét és még nem jött meg. Ez normális? Mert olvastam és az orvos is mondta, hogy a 6 hét az ideális, viszont valakinek több idő telik el. Én a műtét után 13 napig véreztem és pecsételtem. Van valaki akinek ugyanígy később jött meg?
2013. márc. 11. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Helyre kell állnia a szervezetednek!

Megkérdezhetem mennyi idős vagy?

2013. márc. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!nekem dec16-àn volt missed abortuszom.az első mensim február 1.én jött meg.nyugi azt mondjàk 6-8 hét a normàlis.ha 8hét utàn sem jön meg akkor menj el dokihoz,de akkor sem kell aggodnod!
2013. márc. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem is mar 6 hete elmult es nem jott meg.varom.
2013. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!