Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17éves vagyok és ugye nem a...

17éves vagyok és ugye nem a terhességtől van ez?

Figyelt kérdés
10napja késik, a mellem megvan duzzadva, hánytam az utóbbi napokba, de a délutáni tesztem negatív. Így már megnyugodhatok hogy a teszt negatív lett?
2009. szept. 14. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Tesztelj mégegyet vagy menj el dokihoz mindenképpen! a mellfeszülés sz lehet annak a jele,hogy meg fog jönni,de ez a hányás valahogy nem nagyon jó :S
2009. szept. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyik teszt sem 100 százalékos!!Főleg nem a délutáni illetve az esti!Csinálj másikat reggeli vizeletből, az azért biztosabb!
2009. szept. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell mondanom, hogy nem nyugodhatsz meg... Van olyan, akinek a kimaradt menstruáció után hetekkel is negatív a tesztje. Inkább keress fel egy nőgyógyászt, nézzem meg ultrahangon is, és az lesz a biztos válasz, amit ott kapsz tőle.
2009. szept. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként miből gondolod h terhes vagy??Nem védekeztetek vagy valami "baleset"?
2009. szept. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

igen meg olvastam én itt hogy mensi előtt elmúlik a testápoló szerű..már 10napja várom hogy elmúljon.

Jah meg azt elfelejtettem írni hogy "csak" meg szakítás volt.

És köszi hogy válaszoltál, várok még válaszokat. 2nap múlva meg újra tesztelek(reggeliből), ha nem jön meg.

2009. szept. 14. 14:15
 6/6 A kérdező kommentje:

pár hete voltam orvosnál, hogy gyógyszert írassak ki, nagyon jó ha előtte leszek terhes:(



köszi hogy ilyen gyorsan írtok:)

2009. szept. 14. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!