Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció előtt ha nem esik le...

Ovuláció előtt ha nem esik le a hőm, hanem csak hirtelen felemelkedik, akkor mikor volt az ovuláció pontosan? Mennyi az esély babára?

Figyelt kérdés
Öt napon keresztül (március 6-10) folyamatosan 36,0 volt a reggeli hőmérsékletem, majd 11-én felugrott 36,3-ra, azt követően ma is maradt 36,2-n. Több hónapja vezetem a görbét, minden pontosan így szokott történni, (tehát egész biztosan most volt ovulációm) azt leszámítva, hogy az ötödik 36,0 helyett le szokott csökkenni 35,7-35,8-ra és onnan ugrik fel. Az lenne a kérdésem, hogy ebben az esetben jól tudom, hogy nem a hajnali órákra esik az ovuláció? Ha így van, akkor melyik nap, mikorra? Március 6-án és 8-án voltunk együtt. Mennyi az esély babára? Szeretnénk nagyon! :)
2013. márc. 12. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
belinkeled a görbéd?
2013. márc. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze: [link]
2013. márc. 12. 17:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért nem vezeted végig a teljes hónapot? Szerintem ennek így semmi értelme, nincs mihez viszonyítani. És szerintem még nem volt ovud sem.
2013. márc. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tavaly június óta vezetem, minden ciklus teljesen ugyanúgy alakul a hőmérsékleteket tekintve. Értem ezalatt hogy SOHA nem emelkedik 36 fölé, kizárólag peteérést követően. Azért nem vezetem első naptól kezdve, mert már tisztában vagyok hogyan alakul a ciklus és így talán kicsit jobban meg tudok feledkezni a "számolásról", de nyilván szeretném tudni mikor volt ovuláció, ezért onnantól kezdem el mérni amikortól esélyes az ovu. Azért vagyok biztos abban hogy megvolt az ovu, mert - mint írtam csak akkor emelkedett az elmúlt közel egy évben 36 főlé a hőm, ha megvolt a kilökődés + tegnap meg ma feszül a mellem is... Így esetleg van véleményed az esélyekről? Köszönöm előre is!
2013. márc. 12. 17:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó alacsony hős napon van az ovuláció.

Viszont ez az alaphő alacsony, meg kellene nézetned a pajzsmirigyed.

2013. márc. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy is alacsonynak számít ha reggel 5 órakor mérem? Vagy ez nem befolyásolja? Akkor ezek szerint van esély a teherbeesésre?
2013. márc. 12. 18:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól még nem kellene ennyire alacsonynak lennie. És lehetséges a terhesség.
2013. márc. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. márc. 12. 18:17
 9/9 frászkarikaborsó ***** válasza:
Szerintem is alacsony azt alaphőd. Az ovuhoz meg egy picit több infó kellene, nem csak a hő, mert van akinek a peteérésre csak 2-3 nap múlva reagál a szervezete hőmérséklet emelkedéssel.
2013. márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!