Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély a babára?...

Mennyi az esély a babára? Beágyazódásos vérzés lenne?

Figyelt kérdés

Ma azaz kedden kellett volna megjönni de semmi... azonban pénteken és szombaton volt egy kis vérzés és megszűnt ekkor el kezdtem örülni.Csináltam tesztet vasárnap NEGATÍV, nagyon elszomorodtam :(( ..Ma voltam nőgyógyásznál azt mondta nem lát semmit de csináljunk egy tesztet pénteken..

Lehetséges hogy a vérzés beágyazódásos vérzés volt? és akkor vasárnap a teszt még nem tudta ki mutatni ugye?! Gabriel tesztől mi a véleményetek mennyire biztos??

Nagyon el vagyok keseredve.. sok próbálkozás után:(



2012. nov. 6. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Korán teszteltél, de azt sem nagyon értem, hogy ma még mit vártál a nőgyógyásztól. Na mindegy. Ismételd meg a tesztelést, ha az beágyazódási vérzés volt, akkor mostmár valószínű, hogy kimutatja.
2012. nov. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak kíváncsi voltam a véleményére a vérzéssel kapcsolatban..
2012. nov. 6. 13:24
 3/9 anonim ***** válasza:
x epilt használj, akár holnapután ha addig nem jön meg.sok sikert
2012. nov. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendicsek de varok pentekig mert nem akarok ujra csalodni... koszonom, te vagy az elso aki sok szerencset kivant:-):-)
2012. nov. 6. 15:52
 5/9 anonim ***** válasza:

3as vok.

Tudom milyen ez, amugy én is holnap vagy holnapután tesztelek, bár nekem még korai lesz, de reménykedem h ugy járok mint nővérem, aki az együttlét után 9 nappal pozitívat tesztelt....Ha abbol a genetikából jutott egy kicsi nekem is akkor szerencsém van, és a 12.ik dpon pozitívat tesztelek.már ha sikerült a babó..Sok sikert nekünk;)

2012. nov. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jaaj de szupi, szurkolok neked,es ird meg az eredmenyt :-):-):-)
2012. nov. 7. 19:24
 7/9 anonim ***** válasza:

Köszi, de sajna szerintem negatív lett. De sebaj várok még egy kicsit hátha + lesz később.

Ha nem akkor meg uj hónap új remény;)

2012. nov. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kepzeld ma en is csinaltam tesztet es negativ lett , de szerinted ha penteken volt beagyazodasos verzes akkor ma mar kimutatna?? Mennyi idonek kell eltelnie hogy eleg hcg termelodjon?? Kedden meg kellett volna jonnie de meg mindig semmi..:-(
2012. nov. 8. 09:32
 9/9 anonim ***** válasza:
nem tudom..:(
2012. nov. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!