Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell számolni a GYED-et?

Hogyan kell számolni a GYED-et?

Figyelt kérdés
Bocsánat a nem teljesen ide való kérdésért de már töb helyen kerestem és mindenhol máshogyan írják. Gondolom Ti már jobban tujátok.
2009. szept. 14. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:

A szülés előtti év átlagfizetésének 70 %-a. Maximum 100.100 Ft. Ebből lejön a nyugdíj-járulék és adóelőleg.

Van valami, ami összezavart, amitől nem egyértelmű az esetedben? Csak hogy jobban tudjunk segíteni...

2009. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igen az zavart ösze hogy valahol ezt írták mint Te is hogy az elmúlt egy év átlagának 70%-a máshol pedig azt hogy napi átlagának 70%a megint máshol pdig azt hogy ha volt 180 nap biztosított időm akkor a Tb szabályai az irányadók. (az pedig az elmúlt 3 hónap) Szóval ezért nem értettem. Munkahelyet váltottam nem régen és ezért érdeklődöm.
2009. szept. 15. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!