Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ikres kismama vagyok. Milyen...

Ikres kismama vagyok. Milyen támogatást fogok kapni? Gyás, Gyed,? És mennyit, mi kell ahhoz, hogy ki tudjam számolni, hogyan kell? Be voltam jelentve az emelt minimálbérre.

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ide be tudod írni az adataidat (vedd figyelembe, hogy ikrek, hogy előtte hány biztosított napod volt).

Kb. pontos összeget ír ki, ha jól adod meg az adataidat.

2011. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy nem a kérdésedre válaszolok. Én is ikres kismama vagyok, ha van kedved, felvehetnénk a kapcsolatot és beszélgethetnénk priviben.
2011. júl. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha volt munkaviszonyod és folyamatos, akkor jár gyed, a fizud 70%. De előbb lesz anyasági, ami ha jól tudom ikrekre dupla összeg, tehát majd 140.000 ft. Aztán kapsz tgyást, ami a fizud 80% talán, ezt fél évig, majd gyed. Aztán a gyerek 2-3 éves kora közt alanyi jogon a gyest. Mindemelett végig kapod a cspt, ha jól tudom azt a két gyerek után járó összeget.

A tb az illetékes, nálunk érdeklődj! Az a biztos, bárki bármit mond, úgyis ők utalnak...

2011. júl. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,ikrek esetén nem 3,hanem 6 éves korig jár a GYES.
2011. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!