Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek elvileg van rendesen...

Akinek elvileg van rendesen ciklusa, peteérése, de mégsem jön a baba, annak clostival szerintetek mennyi az esélye?

Figyelt kérdés
Remélem írtok pozitív példákat, mert már el vagyok keseredve.
2009. szept. 14. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Annyira szeretnék pozitívat írni Neked! De sajnos nekem a 3 havi adag sem segített...:(


Remélem Te sikerrel jársz!!

2009. szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg a 4. sem sikerült!!! De én már feladtam a próbálkozást:(((((
2009. szept. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne légy elkeseredve. A sógornőm pont így volt. Minden tökéletesen rendben volt. Fél éve próbálkoztak, amikor elment az orvoshoz és azt mondta, hogy már egy éve próbálkoznak (hát igen, ha azt mondod, hogy fél éve nem is foglalkozik veled). Kapott clostylt és láss csodát, következő hónapban már nem jött meg neki. Most 2 és fél éves a keresztfiam.
2009. szept. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bizakodj! Én is ezt tettem 3 éve, amikor 1,5 év próbálkozás után a doki felírta. Nálunk is minden rendben volt mindkettőnkkel: rendszeres volt a ciklusom, minden hormonérték jó volt, a párom spermái tökéletesek voltak és mégis csak Clostival sikerült az első adagtól. Napi kettőt kellett szedjek reggel és este 5 napig. És meghozta a várva várt eredményt. Most van egy két éves fiam és most próbálkozunk a kistesóval ez a 4. hónapunk és megint szedem a Clostit. Úgyhogy ne keseredj el, légy optimista én is az vagyok. Hidd el sikerülni fog. És majd írd meg az eredményt.
2009. szept. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!