Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megbízhatok a tesztek eredmény...

Megbízhatok a tesztek eredményében és a menstruációmban?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


1-2 hónapja írtam ide kétségbeesetten. A barátommal szeretkeztem Július 14-én óvszer nélkül. Nem élvezett el bennem, eggyáltalán nem is volt orgazmusa, mivel 1 perc után abbahagytuk. Ez az aktus a menstruációm előtt történt 3 nappal. 3 nappal utánna Július 17-én természetesen megjött. De érdekes módon, úgy vettem észre, hogy kevesebb volt. Bepánikoltam, megijedtem, hogy teherbe estem. Miután elmúlt a menstruációm, teszteltem. Az aktus utáni 17., 31., és 34. napon is. Mind negatív lett. Augusztusba 5 nap késéssel jött meg, pontosan Augusztus 20-án. Normális vérzésem volt. Első nap barnázás majd 2-3 napig erős, élénk, piros vér. Most Szeptember 20-ára várom. Az utolsó menstruációm óta nem is voltunk együtt a barátommal. Teljesen nyugodt lélekkel várhatom a menstruációm? Nincs miért aggódnom?


Remélem érthetően írtam le mindent. Kérlek ne haragudjatok, ha butaságokat kérdezek. Csak szeretnék megnyugodni 100%-osan.


2009. szept. 14. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes!

Nyugi!!

2009. szept. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagy terhes, de ha ennyire nem hiszel semmiben sem és ekkora stresst okoz akkor inkább ne sexeljetek, mert a végén bekettyózol.
2009. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez volt az első és az utolsó is, mikor védekezés nélkül voltunk együtt. Ezért is pánikoltam be ennyire. De kérlek ne te mondd meg, mikor szexeljünk és mikor ne. Egyébként köszönöm a válaszokat! 16/L
2009. szept. 14. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!