Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon rosszak ezek az eredmén...

Nagyon rosszak ezek az eredmények, volt már másnak is ilyen a vizelet eredményében?

Figyelt kérdés
17 hetes terhes vagyok, és a vizeletvizsgálatom eredményében az üledék fvs, üledék baktériumok egy csillagosak lettek, a többi negatív, illetve normál. Nagyon félek, hogy esetleg valami probléma lehet ebből, orvosommal csak hétfőn tudok beszélni ez ügyben. Nem vagyok felfázva, és nincs is folyásom. Köszönöm a válaszokat
2009. dec. 11. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem voltál mostanában náthás? Tiszta volt az üveg amiben a vizeletet vitted? Igyál kamilla és cickafark teát, ezek jó gyulladáscsökkentőek.De az orvosodnak mindenképp mutasd meg, mert lehet kell rá gyógyszer.
2009. dec. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az egy-keresztes vizelet nem jelent nagy problémát. Nekem is volt az elején, egy kicsit meg voltam fázva. Amikor meggyógyultam, már nem volt benne baci.
2009. dec. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a pohár amit kaptam nem volt tiszta, én mostam át floraszeptes vízzel, megfázva nem vagyok, de az orrom az nagyon sokat folyt, de szerintem ez az allergiámtól.
2009. dec. 11. 14:43
 4/10 anonim ***** válasza:

oh ezen ne aggodj. Nekem mindig rossz a vizeletem. Mindig sok baktérium van benne. Azt mondta a dokim, ezen ne idegesítsem magam. ez terhesség alatt "normálisnak" mondható. Mivel a hólyagod nem tud teljesen feltöltödni, meg kiürülni sem, igy nem tudja rendesen kimosni a belsejét. Sok folyadékot kell inni.

Nekem a legutobb egyébként 1700 körül volt. Azt mondta ez még bőven belefél. Majd, ha 10.000 körül lesz akkor aggodjunk. Addig meg nem kell magam túlgyógyszerezni.

2009. dec. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A Gren C tőzegáfonya kapszulát lehet szedni terhesség alatt és minden bacit elpusztít!

Nagyon jó húgyúti betegségekre.

Én szedtem a terhesség alatt minden trimeszterbe 10 napig, napi 2x1 kapszulát, mivel hajlamos vagyok az ilyen jellegű betegségekre.

Tiszta volt a vizeletem egész terhesség alatt, csak ajánlani tudom!!

2009. dec. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt a vizeletben pont kb. annyi hetesen, mint Neked. Én szóltam a dokinak, felírt egy gyógyszert, azt megettem, azóta nincs.

Nekem labor eredményem volt, tehát nem tesztcsíkos. Azt olvastam a bacikról, hogy húgyuti fertőzést jelent, és a ki nem kezelt ilyen fertőzés koraszülést okozhat. Én ezért nem bánom, hogy 5 napig ettem rá gyógyszert.

(31 hetes mami)

2009. dec. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19 hetesen négy keresztes volt a vizeletem,mert a védőnő nem nézte meg a vizeletemet,csak valszeg kiöntötte!Ezért én is szedtem antibiotikumot,azóta semmi,kopp-kopp!Ja,és a körzeti orvoshoz viszem most már a "mintát"!:(22 hetes km)
2009. dec. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
milyen antibiotikumot szedtél, és mi lett 4 keresztes?
2009. dec. 11. 17:59
 9/10 anonim ***** válasza:
A te eredménnyel semmi probléma.Az enyém milyen rossz :)Én is csak hétfőn tudok elmenni dokihoz.Nekem különben 6500 az az érték, aminek a felső határa 1000....
2009. dec. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsi,eddig nem voltam fent,nekem négy keresztes gennyes volt!Augmentin duo-t kellett egy hétig szednem,de ez nem ugyanaz a baj,mint neked,csak ezzel azt akartam,hogy ne izgulj ,van rosszabb is!:)a 22 hetes km
2009. dec. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!