Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segített valakinek teherbe...

Segített valakinek teherbe esni a Vita-Caps méhpempő kapszula? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2013. márc. 14. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


3 év után estem teherbe, éppen gyógyszermentes hónapban. Abban a hónapban kezdtem el enni a méhpempőt (nem kapszulát, hanem a rendeset, méhészboltban vettem.). Nem tudom, hogy az segített-e, mindenesetre én hiszek benne, most tervezzük a tesót, megint enni fogom.

2013. márc. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mi is tesót szeretnénk. a kisfiam 8 hónap után sikerült,remélem most nem kellesz ennyit várni.ezért szeretném megpróbálni ezt a kapszulát.remélem nektek is hamar sikerül a baba
2013. márc. 14. 12:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Sikerült azóta a 2. baba? :)

Szedted végül a Vita-Caps méhpempőt?

Én is igyekeztem utánanézni és egy fórumos oldalon vki ezt írta róla: "Én a 2.lombikom előtt vita caps méhpempőt szedtem és meg is jegyezte a doki beültetésnél hogy milyen szép vastag a méhnyálkám ebből tuti terhesség lesz és az is lett!"

2014. jan. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!