Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az, hogy a Clostytól...

Miért van az, hogy a Clostytól van peteérés, több tüsző, jó időpontban vagyunk együtt, párom rendben, és 2 Closty kűra után sem estem teherbe?

Figyelt kérdés
Most lesz a 3. hónap Closty kúrám, nagyon elvagyok keseredve, mert félek hogy így sem sikerül..
2009. szept. 15. 08:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha a petevezetéked nem átjárható akkor felesleges a closty kura.Először azt kellene megnézetni.
2009. szept. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
én 5 hónap closty kúra 3 hónap gyógyszer+injekció kúra 2 hónap ki hagyás meg most kezdek egy kúrát ami csak injekció és még mindig nem estem teherbe!és nagyon elegem van!e csak személyes tapasztalat de remélem neked elöbb össze jön!
2009. szept. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
második válaszolo vagyok!a pete vezetékem sincs eldugulva!vagy hogy mondjam?el záródva!
2009. szept. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

nekem sincs elzáródás, arra gondolok, hogy esetleg nem termelek annyi sárgatest hormont hogy a baba megtapadjon?

Minden értékem kitűnő!Több tüszőm is volt az elmúlt hónapban.Nem értem

2009. szept. 15. 09:52
 5/17 anonim ***** válasza:

Sajnos jó időzítésnél is csak 20 % esély van max a babára.

Én is ebben a cipőben járok, nekem ez a 3.clostis hónapom, és már azt sem tudom, hogy reménykednem szabad-e...

2009. szept. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem figyeltétek uh-on, hogy megreped-e a tüsző? Sokszor megérik, de nem reped meg. Lehet ez a probléma nálad is, de ezt injekcióval lehet produkálni. Sok sikert!
2009. szept. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Holnap megyek orvoshoz, és akkor kiderül, ha esetleg így volt tüszőrepi szurit fogok kérni.

Az orvos nem fogja tolakodásnak venni, hogy Én mondom, és nem Ő mint orvos?

2009. szept. 15. 10:10
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is volt Closty kúra max fél évig lehet elhúzni. Gyertyaállás és a többi minden van???

2009. szept. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Gyertyaállást még nem próbáltam, de most ki fogom, mennyi ideig kell gyertyaállásban lenni?

Milyen többire gondolsz?

2009. szept. 15. 11:28
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia!

10:08-as vagyok. Szerintem nyugodtan kérdezd meg, hogy biztos-e, ha van peteérés, akkor van tüszőrepedés is? Hátha kapcsol. Ha nem akkor fojtasd nyugodtan, hogy xy ismerősödnek sem sikerült a teherbeesés, amíg nem kapott tüszőrepesztőt; kaphatnál-e te is, mi a véleménye? Gondolom, már régebb óta jársz hozzá, így szerintem normális lehet és biztos meg tudjátok majd beszélni a dolgot. Egyébként én is Closty+tüszőrepesztő szurival estem teherbe. Sok sikert!

2009. szept. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!