Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek a görbém...

Mikor teszteljek a görbém szerint? Már nagyon izgatott vagyok, légyszi nézzétek meg.

Figyelt kérdés

[link]


Pénteken 10-es érzékenységű már kimutathatja?


2009. szept. 15. 09:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja, és tegnap volt egy nagyon halványbarna folyásom, de ma nincs. Az mitől lehetett?
2009. szept. 15. 09:42
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem várd meg a nem várt napját, akkor már sokkal tutibb lesz az eredmény.

Itt az Én görbém:

[link]

Én szombatra nem várom, de még akkor sem fogok tesztelni. Múlt hónapban is megtérfált a természet, több mint 1,5 hetet késett. Szóval szeritem várj, bár tudom, hogy nehéz. Esetleg jóstesztelhetnél OVU-teszttel.

2009. szept. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Talán beágyazódás?
2009. szept. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy esetleg a beágyazódás lehetett?
2009. szept. 15. 09:45
 5/14 anonim ***** válasza:
Barnàzàs lehetett a beàgyazodàstol! Ha nem esik a höd, pénteken elvileg màr kimutatja! Sok szerencsét!
2009. szept. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jaj, annyira jó lenne... Már tavaly februártól várjuk. Idén januárban nem maradt meg a babánk, áprilistól próbálkozunk megint. Annnyira jó lenne :-)
2009. szept. 15. 09:47
 7/14 anonim ***** válasza:
18-án pénteken esetleg egy érzékeny teszttel már megpróbálhatod (aznap leszel 12. dpo-n), de ha vasárnapig kibírod, azzal már biztosabb eredményre számíthatsz. Én múlt vasárnap teszteltem (13. dpo-n) szépen látható pozit!! :-) Nagyon drukkolok! :-) Írd majd meg az eredményt!
2009. szept. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
10:26-os válaszoló nagyon gratulálok! Pénteken tesztelek egyet, elvileg 10-es érzékenységű, a teszveszről rendeltem. Majd írok!
2009. szept. 15. 10:34
 9/14 A kérdező kommentje:
10:26-os esetleg van görbéd? Dokihoz mikor mész? Mióta próbálkoztok?
2009. szept. 15. 10:36
 10/14 anonim ***** válasza:
10:26-os vagyok: nincs görbém, mert már elég régóta próbálkoztunk (tavaly június óta) és az első 3 hónap után ráuntam, mivel a görbe teljesen rendben volt... Az eltelt 1 év alatt néhány vizsgálatot elvégeztettünk és minden ok volt, csak a pct-teszt lett pozitiv 2 esetben is, ezért ebben a ciklusban megpróbáltunk egy spontán inszeminációt (azaz stimuláció nélkülit) mivel rendben volt a pé-m, megfelelő a méhnyálkahártya, stb. És a hcg teszt szerint nagyon is sikerült!!! :-))) Dokihoz majd csak 2 hét múlva megyek, remélem minden rendben lesz!! Drukkolok neked péntekre egy hasonló szép csíkos teszhez!!! :-))
2009. szept. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!