Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 1 hete csináltam ovú...

Kb 1 hete csináltam ovú tesztet és pozitív lett. Tegnap is csináltam az is elég erős pozitív lett. Mennyi ideig tart az ovúláció akkor?

Figyelt kérdés
én úgy tudtam 1 nap mikor tüszőrepedés van.viszont szarul is vagyok ma csináltam terhes tesztet de az meg negatív lett.nem tudom mi van velem.eddig egyszer volt olyan hányingerem hogy hánytam is meg reggelente volt rá pl hogy vérzett az orrom.a negatív teszt mellett reménykedhetek még?
2009. szept. 15. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:

mikorra nem várod?

lehet vorust kaptál el,de lehet hamar beágyazódott a baba,nem tudni.

2009. szept. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én nekem má múlt hónap 8-án kellett volna megjönnie.de nem jött .de ha hamar beágyazodott akkor miért negatív a teszt?nősokihoz már nem merek menni mert mindig kiröhög.és ez szarul esik nekem
2009. szept. 15. 14:11
 3/5 A kérdező kommentje:
bocs 28-án
2009. szept. 15. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem én sem, csak annyit tanácsolnék, hogy a legtöbb esélyed akkor van a teherbe esésre, ha a peteérés előtt csináljátok 2 nappal, nem peteéréskor. Ez tuti.
2009. szept. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha jól tudom ritkán, de lehet egy hónapban kétszer is ovulációd. Ha babára gyanakodsz, pár nap múlva tesztelj. Az a nőgyógyász amelyik kiröhög a problémáddal az inkorrekt. Keress másikat azt ajánlom!
2009. szept. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!