Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One Step ovu tesztet mikor...

One Step ovu tesztet mikor csináljam (hány órakor)? Tegnap este 8 körül csináltam és most először láttam rajta a második csíkot, bár nem volt még olyan erős, mint a kontroll csík. Ez már túl késői időpont?

Figyelt kérdés
És a teszt eredménye mennyi idő után pontos? Eddig csak kb fél percig figyeltem, most viszont több percig és így jött elő a 2. csík.Ciklusom 16. napján vagyok, tegnap volt halvány második csík... Akkor a napokban számíthatok az ovu-ra? Köszönöm a segítséget, kezdő bénázó vagyok... :)
2010. okt. 27. 08:50
 1/2 anonim válasza:
szia, én már 3.hónapja csinálom ezt a tesztet tapasztalataim :este csináld(amennyiben nem előtte keltél fel mondjuk éjszakás műszak előtt !)a legjobb 18-20 óra között, ne igyál és pisiljél előtte 2órával , minimum 15 másodpercig tartsd a tesztet a vizeletbe , tedd le és kb.20-30 perc múlva nézz rá.Akkor jó , ha a második csík erősebb vagy ugyanolyan színű , mint a control csík.Ki kell tapasztalni a csík színét , mert nem mindenkinek ugyanolyan és már megismerem mikor pozitív.
2010. okt. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) Hát jó béna voltam eddig, mert én azt hittem, hogy ha 1-2 perc alatt nincs második csík, akkor ki is lehet dobni. :D Na majd ma este újra csinálok, mert szerintem ma van ovum, a jelek alapján...
2010. okt. 27. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!