Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet velem? Múlt hónap...

Mi lehet velem? Múlt hónap 22felé kellet volna megjönije de nem jött!

Figyelt kérdés
Azóta sem teszteltem mert nem hiszem hogy pozi lenne! De viszont elég furcsa hogy azóta egyszer megy a hasam egyszer nem valamikor pedig egyáltalán nem i bírok wcz-ni! Enek lehet köze a terheséghez? Ha az lennék?köszi előre is a válaszokat!
2009. szept. 15. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
tesztelj!!! és az eredménytöl függöen menj nőgyógyászhoz!Ha negatív azért(elmaradt menszesz miatt) ha pozi akkor a babád egészségének érdekében!:)
2009. szept. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha azota nem jött meg már rég kimutatná a teszt. milyen hozzá állás ez hogy ugyis neg lesz? sztem ha pozi akkor örülj, és attol hogy terhes vagy, mehet a hasad egy kicsit.

olyan bél rontás vagy gyulladás nincs ami ennyire befolyásolja a mensit.

2009. szept. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Tesztelj szerintem is.Ha az vagy kimutatná már simán.Én ki se bírnám,hogy ne vegyek tesztet.Már kiváncsiságból sem. :-)

2009. szept. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!