Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18 napja késik.2 teszt negativ...

18 napja késik.2 teszt negativ, a doki szerint 14 mm-es a méhnyálkahártyám. Meg fog jönni végre?

Figyelt kérdés
Minden tünetem 3 hete olyan mintha meg akarna jönni, fáradt vagyok, sokat eszem, pattanásos vagyok, és minden elbőgném magam.
2009. szept. 15. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
mérd reggel a hödet mind3n reggel, és abbol látni fogod. ha csökken akkor meg fog jönni.
2009. szept. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mikor csináltad a teszteket?Lehet még nem mutat semmit.Ha a 14mm-es nyálkahártyát látták UH-n nem láttak ott mást is véletlenül? Nekem 16mm-es nyálkahártyával majdnem 5 hetes terhességem volt :)
2009. szept. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A doki azt mondta még korai bármit is mondani.Igy ugyanolyan tanácstalan maradtam.A hőmérsékletem bennt 37.6.E jó vagy rossz?
2009. szept. 15. 20:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is pont ez volt 2 hete! Elmentem dokihoz mert nem jött meg 15 napig és szintén 14 mm-es volt a nyálkahártyám. Megnéztek sürgősségi vérvételen és ott kiderült hogy nem vagyok babás, csak gyulladás volt, amire kaptam is Augmentint.
2009. szept. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így jártam nemrég.40. napon elmentem dokihoz, csak megvastagodott méhnyálkahártyát látott.Minden tünetem terhességre utalt, de a tesztek negatívok voltak,53. napon jött meg aztán.Most a 41. napnál tartok:(megint és most sincs baba.
2009. szept. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!