Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák? Meddig tartott...

Kismamák? Meddig tartott nálatok az egész napi émelygés, és az időnkénti hányinger? Próbáltam B6-t, citromot, nem segítenek.

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 8. hétig, mert elkezdtem szedni a Femibiont és nagyon sokat segített. Próbáld ki a hideg kólát!


32hkm.

2013. márc. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi adagokat egyél ( ha leesik a vércukorszinted, az önmagában is okozhat hányingert ) és valóban jók a jól lehűtött italok, különösen a hideg kóla. Csak kavard ki belőle a buborékot. Kitartás, a 12. hét körül enyhülnek, vagy teljesen megszűnnek a rosszullétek.
2013. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél más!!!Erre ne alapozz!!

Nekem a 6-16. hétig tartott.Napi 4-5x hánytam,

és fogytam 8 kilót.

Semmi sem használt!!Nem szünt meg a 12. hétig,

mint azt sokan mondják. :((

Kitartást,hátha neked hamarabb elmúlik!

2013. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem a 4.héttől a 13. hétig tartottak az ilyen rosszullétek.Én kb a 7.-8. héttől kezdtem el szedni a Gravidát,de nekem az nem javított semmit sem a dolgokon.Akkoriban nem szedtem még B6-ot,csak később kezdtem el,de hogy hanyadik héttől azt ne kérdezd,mert arra már nem emlékszem.Egyébként én szerencsés vagyok,mert az erős émelygésen,a mellfájdalmon,az erős hányingeren és a szagérzékenységen kívül semmi bajom nem volt.Egyszer sem hánytam,persze örülök neki,viszont abból a szempontból nem,hogy így én nem is fogytam egy dekát sem.És ahhoz képest,hogy szagérzékenységem volt,nem undorodtam semmilyen ételtől sem,így én nem is fogyta egyetlen dekát sem,sőt..5-6-7 hetes terhesen olyan étvágyam volt,hogy még a küszöböt is megtudtam volna rágni.Hát mostanra már 12 és fél,13 kiló plusznál járok :/


32+4 hkm

2013. márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia, nálam ikrek lesznek, szerencsére mégse hánytam még, de émelygés az van. ha sokszor eszel kicsiket, az tényleg segít, nekem a citromos víz is bejött. 6-7 hetesen volt durvább, most 8 hetesen kicsit jobb, inkább kajákra jön elő, magától csak este (ennyit a reggeli rosszullétről:)) a kólát (hidegen!) próbáld ki, ha nagyon gáz. és rágcsálj sokat kis kekszeket.
2013. márc. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hüha,köszönöm a válaszokat! :) kóla alatt a coca colát értitek? nem nagyon szeretem,inkább sprite :)
2013. márc. 17. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!