Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves anyukák! Milyen jelei...

Kedves anyukák! Milyen jelei voltak az első hónapban annak, hogy babát vártok? (émelygés, hányinger, rossz álmok, fémes íz a szájban, fáradtság stb)

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemvárt körül mell érzékenység, és gyomorsav túltengés.
2012. nov. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mikor nem jött, akkor elkezdett a mellem feszülni, fájni.

Más tünetem nem volt az első hónapban.

5-6 hetesen elkezdtem nagyon sokat aludni.

8-9 hetesen elkezdett égni a gyomrom.

Nekem ez volt az összes tünetem szerencsére.

2012. nov. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a menstruáció napja el nem jött végig éreztem hogy meg fog jönni és utána és elég sokáig feszült a mellem és fájt a gyomorszájam mindenre gondoltam csak arra nem terhes vagyok:-) ja és persze hogy majonézt akartam enni amitől még a hideg is kirázott addig! 24hetes kismama
2012. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mensi előtt mindkét terhességemnél az volt a legelső jel,hogy amikor ültem és hirtelen felálltam,egy iszonyú nagyot belenyilallt a köldököm alatt a hasamba. Az elsőnél még nem gondoltam,hogy attól,de a másodiknál,mert szinte biztos voltam. A hányinger 7 hetesen kezdődött,és 16 hétig kitartott. Mindjárt megjön érzés is elég sokáig volt. A szagokra is olyan 6-7 hetesen lettem érzékeny,és én még addig imádtam a majonézt,akkor rá se bírtam nézni. Ittam a tejet liter számra,pedig előtte még a kávéba se tettem,mert nem szerettem. Az öblítőtől hányni tudtam volna,de csak egy fajtától. Annak a szagától érdekes módon még mai napig rosszul vagyok,pedig előtte nem zavart. Kívánós nem voltam,de egyszer iszonyúan megkívántam a lekváros buktát melegen,TEJJEL.Amint megkaptam,faltam is két pofára,pedig úgy felmelegítettem,hogy a lekvár forró volt benne,de nem bántam. Hát kb. ennyi.
2012. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mensi előtt 2 nappal ,már cicifájdalom,1 nappal elötte már halvány pozitívat teszteltem.Ezek előtt éreztem alhasi szurkálást.Az émelygés csak a 7. héttől jött és csak esténként inkább.6. héttől én is álmoskás vagyok..
2012. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!