Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fiút vagy lányt szeretnétek?

Fiút vagy lányt szeretnétek?

Figyelt kérdés
Én sokszor elgondolkodom ezen és nem tudnék választani, ez vajon miért lehet?
2009. szept. 15. 20:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
2 kislányt és 1 fiút:D
2009. szept. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha majd egyszer szeretnék gyermeket, azt hiszem fiút. Fogalmam sincs miért.
2009. szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem tudod, mert gyermeket szeretnél. Szülővé szeretnél válni, és neked ez már önmagában, úgymond nem nélkül, tökéletes. És ez így van jól. :)

Én néha fiút szeretnék, aztán meg eszembe jut, hogy ha kislány, akkor mit gondolna, hogy nem őt akarom, lelkifurdalásom lesz, aztán kislányt szeretnék mindenáron...:) Szóval, tökmindegy! Én 5 fiúval vagy 5 lánnyal is abszolút meglennék. :)

2009. szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el mindegy csak egészséges legyen.
2009. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Persze az egészség a lényeg!! (Nekem is néha lelkiismeret furdalásom van, ha valamelyik nemre gondolok, mert nem akarom egyiket sem kizárni) Egyébkén tényleg teljesen mindegy, hogy milyen nemű lesz, csak már jönne...
2009. szept. 15. 20:37
 6/12 anonim válasza:
100%
en fiut szerettem volna mindig, aztan meg kislanyt, aztan megint fiut es kislany lett, de imadom ot! mindegy mi az, csak egeszseges legyen. elvezet mind a ketto....
2009. szept. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
én régen mindig fiút szerettem volna.aztán mikor kiderült,hogy babát várok,akkor meg voltam győződve,hogy lány lesz.a 24 hetes uh-n azt mondták,hogy kukis.holnap megint megyünk uh-ra,akkor kíváncsi leszek,mit mondanak.28 hetes km.
2009. szept. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első babánál én mindenáron fiút szerettel volna, nem tudom miért, de nagyon fiúnak vártam. Még a babkocsi is kék volt. Aztán megszületett és gyönyörű kislány lett:-) A 2. babát is fiúnak szerettem volna, mert ha már van lány, akkor legyen fiú is. Fiú lett:-) Most szeretnénk még egy babát, most viszont nagyon kislányt szeretnék, a párom fiút. Csak jönne már!!
2009. szept. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Van már két lányunk, úgyhogy jó lenne harmadiknak egy kisfiú. De ha lány lesz az sem túl nagy probléma, már úgyis benne vagyunk :-)
2009. szept. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg az egészség számít a legjobban de ha rendelni lehetne mi kislányt szeretnénk jobban. De 2 év próbálkozás után most a fiúnak is ugyanúgy örülnénk:)))))
2009. szept. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!