Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik a mensesem ....

5 napja késik a mensesem . Tegnapi tesztem sajnos negatív. Hőm 36,6. hőhullámaim vannak és néha petefészek és hasszurkáláok és émelygés. Lehet még terhesség?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha extrém késői ovulációd volt, akkor még lehetséges. De attól is késhet, ha nagyon görcsösen szeretnéd a babát.
2013. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi .igen nagyon szeretném a babát.mikor meg kelett volna jönie 4 nappal ezelőtt menses görcseim voltak azt hitem hát holnapra meg jön.de azóta semi.ez most jó?negatív teszt elenére?
2013. márc. 17. 11:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem, várj még 1-2 napot. Ha addig sem jönne meg, tesztelj! És majd ott az eredmény dönt:-)!

Émelygés nem hinném, hogy terhesség miatt lenne. Ha már ilyen tünet lenne, akkor elvileg kimutatná a teszt is!

A hormonok hatására jönnek a tünetek. A hasszúrka, lehet beágyazódás is, és mensi előtti fájás is!

Nekem, egyfolytában, olyan volt mintha meg akarna jönni, aztán a nem várt utáni 6. Napon pozit teszteltem:-)

Nagyon drukkolok érted!!!!

12+2hkm

2013. márc. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez más lesz, lehet hormon zavar!
2013. márc. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem simán lehet még terhesség. nekem is a hőhullám volt az első tünetem. lehet, hogy korai volt a teszt, bár a tüneteket a hcg okozza, lehet, hogy még alacsony a szint. ismételd meg 1-2 nap múlva.
2013. márc. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 nap múlva próbálj egy másik fajta tesztet annak már muszáj kimutatnia. Én nem fűzök hozzá hozzá sok reményt, de minden előfordulhat!
2013. márc. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha csak egy tesztet csináltál, akkor még lehetett a teszt is rossz. Várj egy pár napot és csinálj újat! Reggeli pisiből, az biztosabb. A tüneteid szerint szerintem lehet, hogy terhes vagy. Nekem is hőhullámok voltak, nagyon korán (aztán szerencsére abba is maradtak :))
2013. márc. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi lett az eredmeny... MI LETT AZ EREDMEEEEENY????
2014. máj. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!