Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességnek a jelei /...

A terhességnek a jelei / tünetei már az első nap, illetve a teherbeesés napján is jelentkezhetnek? éspedig mik? és mien napszakban jelentkeznek? Csak reggel?

Figyelt kérdés
Köszönöm ha válaszoltok ;)
2009. szept. 15. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A tünetek csak azután kezdődnek, hogy az embrió beágyazódott a méhbe. Ez időbe telik, legalább egy hét. Többnyire csak az elmaradt menstruáció után érezhetőek tünetek, de van akinél ekkor sem jelentkeznek. Mellfeszülés, hányinger, aluszékonyság lehet például. A hányinger általában reggel erősebb, de ez is változó.
2009. szept. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha teherbeesés napjának azt nevezed, amelyiken történt a szeretkezés, akkor a válaszom titi nem. Ha a beágyazódást, akkor az ismert tünetek (mellfszülés, puffadás, éhségérzet vagy épp undor, hányinger) bármely napszakban jelentkezhetnek, bár a nők többsége reggel émelyeg.

Üdv.

2009. szept. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én tegnap este kezdtem el érezni, hogy nagyon görcsölt a hasam, az esti sex ezmiatt el is maradt. :D Ez ma reggelre elmulott, de a mellem is tegnap óta érzékenyebb, de inkább a mellbimbóim. ( komolyan jól esik, ha a férjem nyalogatja, simogatja ) :) Kb 1 hét telt el a PÉ-em óta, nem tudom, hogy sikerület-e a babó, és ez miatt vannak ezek a tünetek. Majd jövőhét vasárnap kiderül. :) De csatolom neked a hőgörbémet. :)


[link]

2009. szept. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi tünetem nem volt a 6. hétig, aztán jött a puffadás, émelygés és társai. Ez mindenkinél más. De ahogy olvasgattam akinél korán jelentkeznek annak is a beágyazódást követő 1 hét után. Minden jót!
2009. szept. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi tünet. A fogtantatás pillanatát pedig nem hiszem hogy bárki megérzi.
2009. szept. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én a fiamat megéreztem amikor megfogant.

tervezett baba volt,és pé után 8 nap hányingerem volt,nem hánytam,4 napig és a hasam megjön érzése volt.aztán elmult.És mikor késett akkor pozi teszt lett.

2009. szept. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!