Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyivel csökken a teherbeesé...

Mennyivel csökken a teherbeesés lehetősége, ha reggel kutyapózban szeretkezünk? (utána az ember rohan, kifolyik, wc, fürdés)

Figyelt kérdés
Lehet, hogy primitívnek tűnik a kérdés, de annyira szeretnék teherbe esni:( tegnap este pozitív lett az ovulációs teszt..és már sajnos meghalt egy babánk... Persze, ok, legyünk másik pózban, de ha rohanni kell a munkába, akkor muszáj... és persze tudom, nem csak erről kellene szólnia a szeretkezésnek: hogy phuu ma van peteérés...de aki hasonló helyzetben van, tudja mit jelent
2009. júl. 22. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy a kutyapóz jó... utána jobb lenne megvárni, míg a kisfickók célba érnek, de ha ezen múlna, már rég kihalt volna az emberiség. miért nem tegnap este próbáltátok? akkor megvan a nyugi utána... tudom, nem mindig jön össze. :(
2009. júl. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia, nyugodj meg, nem csökkenti a teherbeesés esélyét. Sőt, már azt is olvastam, sokak ajánlják is ezt a pózt a sikerhez:)
2009. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sokkal. Ha sikerült, akkor az az egy kis fürge "jószág" az idő alatt, míg te kiérsz a wc-re el tud indulni felfelé, s végül célba érni. (s, mint tudjuk az előváladékban is van sperma...:)
2009. júl. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem csökkenti. CSak ne rohanj ki utána megmosakodni ha lehet. (ja, és azt a részét is megértem, hogy "nem azért kell szexelni..., csináljátok amikor jól esik..." bla-bla-bla :) Ha egyszer nincs is kedved, de akkor jó a teszt, akkor csinálni kell és kész!)
2009. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
van egy barátnöm 3 kislánya van és ugy csdinálják hogy mindig ö van felül és mikor leszállt kifolyt egy csomo, aztán ugrás a siro gyerekhez, még is összejött.
2009. júl. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok!köszi! :) Már csak a férjemet kell rávennem, hogy ma is próbálkozzunk és holnap is! Sajnos baba ide vagy oda, neki hangulat kell hozzá...és a tesztelgetés nem egy jó alap
2009. júl. 22. 15:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Volt itt egy nő, aki a párjával állva csinálta, hogy ne legyen gyerek, mégis lett.
2009. júl. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne mondd meg neki a teszteredményeket. Ezeket egész hónapban hallgasd el előle. (Az én férjem is ilyen: ha mondom neki, hogy MOST KELL, akkor lehet, hogy el se tud menni...) Szóval hallgass, de a megfelelő időben egyszerűen csábítsd el.
2009. júl. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Állítólag ez a póz a fiú utódnak kedvez! :)
2009. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem reggel egy gyors sex eredménye lett a babó:) Vasárnap reggel,nagybevásárlás elött kb.2 perces sex,pisi,zuhany és a vásárlás......és most itt van a pocimban,35 hetes:) És 100% hogy akkor fogant.....na ehhez mit szólsz? Ja a póz egymással szemben és nagyon jó 2 perc:)))) Úgyhogy sok sikert kívánok
2009. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!