Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napja késik, hőemelkedésem...

10 napja késik, hőemelkedésem van de két teszt negativ. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Augusztus 6án jött meg,7én együtt voltam a párommal és másnaptól már nem véreztem, azóta nem jött meg. 2 hete folyamatos hőemelkedésem van 36.8-37.1-ig, két teszt negativ, az utóbbit ma csináltam. Fájnak a melleim, folyamatosan pisilni járok, rettentően fáradt vagyok egész nap alszom és ma volt két csepp barnázásom de ennyi, nem jön meg. Néha vannak göcseim, meg feszül a méhem. Szerintetek mitől lehet?
2009. szept. 15. 23:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
Betegség miatt is késhet. Nincsenek influenzás, megfázásos tüneteid a hőemelkedésen kívül?
2009. szept. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nincs semmi betegségre utaló jel, nem tudom mitől lehet.

Babás lehetek?

2009. szept. 15. 23:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Elvileg teherbe eshettél,ugyanis a ciklus bármelyik napján teherbe lehet esni..Viszont ha aug.7 ota nem jott meg, az mar tobb mint 1 honap, es valoszinu hogy reggeli vizeletes teszt mar kimutatna a terhességet.Szerintem mindenképpp menj el orvoshoz,akkor tobbet fogsz tudni!!Kulonben ezek a tesztek nem biztosak..
2009. szept. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mindkét tesztet délután csináltam. a hőm minden reggel 36.5 és kis idő múlva estig folyamatosan 37.00-37.1, menstruáció alatti szeretkezésnél nem sérülhet meg bent a nő? ja és nagyon szédelgek egész nap, és anpi 11 órákat alszom. Nagyon félek h mi bajom van. Ha meg terhes vagyok miért nem mutatja ki a teszt? Ennyit sosem késett, max4 napot
2009. szept. 16. 10:53
 5/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, eloszor is REGGEL csinalj tesztet, mert a nap kozbeni vizelet mar higult, s nem biztos hogy a teszt kimutatja az eredmenyt, meg akkor sem, ha 24oras teszt!!Siman lehetsz terhes.Hogy erted hogy mensi alatt megserulhet a no??A hod ingadozhat napkozben,az semmi, foleg a reggeli ertek szamit!De miert nem mesz orvoshoz??O meg tudna teged jobban nyugtatni, hidd el..
2009. szept. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vezettel hogorbet, nem tudod megallapitani, emelkedett-e azota hogy nem jott meg, vagy sem!!
2009. szept. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
úgy értettem h attól nem lehet semmi bajom, mert menstruáció alatt szeretkeztünk, remélem. Ma is barnáztam egy kicsit, de ennyi, meg néha rámjön erősebb görcs, majd elmúlik. ha nem jön meg holnapig elmegyek dokihoz, csak félek attól, hogy mit fog mondani....vagy a barnázás nem jelentheti azt h terhes vagyok csak el akar menni a baba?
2009. szept. 16. 16:12
 8/11 A kérdező kommentje:
másik ami nagyon zavar, hogy sokat járok pisilni is de éjszaka legalább 3-4szer elmegyek. de nem fáj semmi, csak gyakoribb...??
2009. szept. 16. 16:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, mert ha terhes is vagy, a barnazas nem feltetlenul jelenti azt, hogy elmegy a baba!!Valakinek a terhesség alatt is van folyasa...Viszont a mensi alatt is teherbe eshettél!Minel hamarabb menj el dokihoz,s ne félj mit fog mondani.Biztos nyugodtabb leszel, mint most, hogy nem tudod mi van, csak talalgatunk...Es az idegeskedéstol is késhet, nekem 3hetet késett, azt hittem terhes vagyok, voltak tuneteim, de a doki nem támasztotta alá:(Kaptam egy injekciot, ami 4nap után meghozta a mensit..Lehet te is igy leszel-nemtudom...Egyebkent szeretnel babat?:)
2009. szept. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ma még jobban erősödik a barnázás de nem jött meg, és néha nagyon beörcsölök. ha holnapig nem jön meg elmegyek dokihoz. hogy szeretném e? :)Igazából ahogy az élet hozza :)
2009. szept. 17. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!