Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 napja késik, van 3 pozitív...

4 napja késik, van 3 pozitív tesztem. Egy kalkulátor szerint holnap lennék 5 hetes. Cicim fáj, néha a hasam is hőemelkedésem van, hányinger kerülget sokszor... Stb Ma mégis egy kicsit elkezdett barnás-véres dolog jönni. Baj van?

Figyelt kérdés
Holnap megyek dokihoz de lehet h késő?? Nagyon félek hogy elmegy. Mit tegyek? a hasam néha szurkál és néha menzis érzéseim is vannak.
2008. máj. 25. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Ha nagyon félsz,és nem múlik a barnázás,akkor menj be nőgyógyászati sűrgősségire.Ha múlik,akkor pihenj,ne idegeskedj és várd ki a holnapot.Gondolj arra,hogy minden rendben lesz.A mensi érzés normális ilyenkor,meg a szurkálás is!!

Szorítok neked!

2008. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szia! Nem akarlak megrémíteni de nekem is így volt és sajna elment a baba.1-2 napig jött nekem is ez a barnás dolog, majd begörcsöltem elkezdtem vérezni rendesen és sajna...... Magne B6-ot kaptam, meg Rutascorbint, de már nem segített. Most megint terhes vagyok 5 hetes.Izgulok remélem nem lesz semmi. És azt ajánlom minél előbb doki! Pihenj sokat! Nagyon szorítok hogy ne legyen semmi bajod!!
2008. máj. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Vegyek be magnéziumot? az segíthet? Szedem az elevitet 3 napja. Jajj nagyon félek.
2008. máj. 25. 18:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne izgulj! Minden rendben lesz! A magnézium szerintem nem árt. A lényeg hogy feküdj, feküdj és holnap doki! Ő biztosat tud mondani! Ha barnázol de nem görcsölsz, és vérzés nem lesz nem hiszem hogy gond van. Az is lehet hogy így jelez a szervezeted hogy baba van! Csak nyugodj meg! Tudom nem könnyű, átéltem! (A második hozzá szóló voltam
2008. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi, beveszek egy Nutrilite-magnézium-ot, hátha segít. Görcsölni nem görcsölök. Már fekszem is be az ágyba, aztán holnap meglátjuk. Szorítsatok!
2008. máj. 25. 18:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Szorítok nagyon! Írd majd meg mi volt! Sok szerencsét, jó egészséget! Kellemes babavárást :-)))))))
2008. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! Átérzem a félelmed.

Vegyél be MagneB6 és lazíts!

Feküdj le,pihenj! Ha csak barnázás pihenj még 1-2 napot!

Engem hasonló helyzetben azzal bátorított egy ismert genetikus,(nem tudom szószerint idézni, csak a lényegét) hogy: az életre való magzat megmarad.

Ha nagyon véreznél, vagy ha nagyon görcsölne a hasad,ha hasító éles fájdalmat érzel,akkor sürgősen menj orvoshoz, vagy hívd a mentőket!

Remélem minden rendben!

Írd meg este, vagy holnap, hogy: JÓL VAGY!

Szorítok Neked!

2008. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Hát a barnára nem mondott semmit, viszont nem látott még semmit a doki, úgyhogy visszahívott 2 hét múlva. Mondjuk az sztk-ba rohantam el, mert az volt a legközelebb. Lehet nincs is baba? Csak a méhnyálkahártya vastagabb, 14mm.
2008. máj. 27. 09:55
 9/10 anonim ***** válasza:
A 14mm az már a babát jelenti nekem is először csak ennyit tudot mondani a doki de 2hét múlva már láttszot a babom.Ugyhogy gratulálok,de majd ird meg a 2hét múlva mi lett az eredmény.
2008. máj. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ma elkezdtem görcsölni meg vérezni. Azt mondta a doki az sztk-ban hogy csak késői menzi és a 3 tesztet nem tudja hogy miért lett pozitív (ebből 2 a menszi elötti este+). Ennyi. Nem értem. Ha volt is valami, mostmár tuti nincs.

Én ikerterhességnek indultam, anyukám elkezdett vérezni meg görcsölni, aztán én megmaradtam. De nálam nem hiszem hogy az az 1 megmaradna ha egy volt.... :((((

2008. máj. 27. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!